Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ještě prosím jeden dotaz. Dá se navigačním ovladačem http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=42513 ovládat klasické hry, např. Mafia 2. Jde mi o to, pokud budu mít MOVE ovladače, abych nemusel ještě kupovat Dualshock 3. Nebo je Dualshock na klasické hry potřeba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě prosím jeden dotaz. Dá se navigačním ovladačem http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=42513 ovládat klasické hry, např. Mafia 2. Jde mi o to, pokud budu mít MOVE ovladače, abych nemusel ještě kupovat Dualshock 3. Nebo je Dualshock na klasické hry potřeba?

Pokud se nepletu, základní výbavou každé PS3 je ovladač, move je na hry vyvinuté přímo pro tento typ ovladače. Pokud nemá podporu musíš použít normální gamepad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám že se dočkáme nějaký MOVE verze GOW ^^

chlapi, v tom start packu je jeden ovladac a jedna kamera a to demo,ale na videiich jsem videl vzdy hrat minimalne se dvouma...co se da zvladnout s jednim?

Na všechny (minimálně dosud vydané) MOVE hry ti stačí jeden "lolipop". Např. ve Sports Champions ti pro gladiátorskou arénu nebo lukostřelbu stačí jeden, ale se dvouma je zážitek mnohem lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy, zajímalo by mě, jestli někdo z Vás byl na některý z předváděcích akcí playstation move a jestli v obchodě ve kterém se to koná nemají playstation move starter pack za nějakou zaváděcí nebo akční cenu. Kámoš se mě na to ptá, protože příští týden je to v Plzni - myslím že v Olympii v Sony centru. Díky za poznatky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, v tom start packu je jeden ovladac a jedna kamera a to demo,ale na videiich jsem videl vzdy hrat minimalne se dvouma...co se da zvladnout s jednim?

Navigacny ovladac (na pohyb - chodza, beh) si musis k PS Move dokupit. Vyssie uz o tom pise LuFa. http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=42513

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no určitě bude potřeba navigační ovladač u Resident Evil 5

U vsetkych, kde sa ovlada pohyb (chodza, beh) - na to je potrebny joystick. Takze SOCOM, Killzone 3 atd atd.

Mam k PS Move pozitivny vztah, aj ked mam iba X360, pretoze strielacky budu asi fajn ovladat pomocou PS Move. To mi pride ako mys pri PC, nie mierenie joystickom na gamepade. Na X360 bude Kinect iba pre jednoduche detske hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U vsetkych, kde sa ovlada pohyb (chodza, beh) - na to je potrebny joystick. Takze SOCOM, Killzone 3 atd atd.

Mam k PS Move pozitivny vztah, aj ked mam iba X360, pretoze strielacky budu asi fajn ovladat pomocou PS Move. To mi pride ako mys pri PC, nie mierenie joystickom na gamepade. Na X360 bude Kinect iba pre jednoduche detske hry.

Viděl jsem krásný video, kde tuším Halo ovládal pomocí Kinectu, bylo to sice trochu zvláštní, ale přesné, a myslím že i propracované (meelee máchutím...), s bylo to dost zajímavé, i když s Movem to bude asi stejně lepší (univerzálnější).

Mimo to, postačí vám DS3 nebo Sixaxis, Navigační není povinný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to dělané jako reklama, žádné video z výstavy apod.

http://www.youtube.com/watch?v=GYKugUKaU74

Když na to koukám znova, vypadá to divně no :D

Ja to berem ako zbozne zelanie, ale realne to vobec nevidim. Ten pohyb je bez joysticku nemyslitelny! Na FPS a strielacky v tretej osobe, adventury, proste kde je ten pohyb ovladanej postavy potrebny, tak je Kinect uplna fraska, jedine ako pridavne ovladanie ku gamepadu, ale na to stacia aj tlacidla na gamepade. A navyse saskovanie pred obrazovkou, ktora je pri pohlade v stoji trosku z uhla :D To aby si obrazovky dvihali do vysky oci a potom ked si sadnu, tak naspat dole. Mne pride Kinect na hranie v panelakoch trochu odveci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu