Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Jo tak o split second sem absolutne nic neslysel.. :/ hej no proste mam v gamehouse objednany ten Sports champions bundle.. mam to v Objednavkach ze se to vyrizuje.. ale uz ve sve nabidce to nemaji.. tak su zvedav esli mi to poslou nebo jestli mi to v pondeli tu objednavku zrusi :D to by me pekne nastvali :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak o split second sem absolutne nic neslysel.. :/ hej no proste mam v gamehouse objednany ten Sports champions bundle.. mam to v Objednavkach ze se to vyrizuje.. ale uz ve sve nabidce to nemaji.. tak su zvedav esli mi to poslou nebo jestli mi to v pondeli tu objednavku zrusi :D to by me pekne nastvali :D

Mám to tam taky objednané, včera jsem tam psal jak to vidí s odesíláním a napsali mi že zboží přijde koncem příštího nebo začátkem dalšího týdne (23-28.9.) ...tak uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak vidim ze na to budu muset cekat dyl nez sem cekal :D ale to neva.. co se tyce zavodnich her tak to nic nevim jen sem slysel o GT5 ze kamera bude sledovat pohyb hlavy a natacet pohled abys videl do zatacek .. nebo co ..

Me je to jedno kdy me to prijde pac zitra nastupuju do skoly a budu ted spis potrebovat klid nez se to uklidni ve skole :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, jeste jeden dotaz na tu kameru . jak je do ni pripojen kabel ? je napevno nebo odpojovaci pres nejaky konektror ( mini usb ? ) ?

co sem koukal na obrazky, tak to moc videt nebylo, spis to vypadalo, ze v kamere je napevno.

ale pro jistotu se ptam, potrebuju vymyslet kde kamera bude a jestli budu muset pouzit usb prodluzovacku nebo propojovaci kabel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem měl wii, tak jsem neměl motion plus, takže s tím to srovnávat nemůžu. myslel jsem tím ten základní ovladač.

Tak tam je to bez debat. Bohužel tohle je zásadní problém většiny preview - srovnává se to se základním Wii. Ano, tam je to nebe a dudy. Jenomže právě ty technologie, které to posouvají nad Wii (hlavně gyroskopy) obsáhl Motion Plus. Takže zásadní by mělo být srovnání s ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, jeste jeden dotaz na tu kameru . jak je do ni pripojen kabel ? je napevno nebo odpojovaci pres nejaky konektror ( mini usb ? ) ?

co sem koukal na obrazky, tak to moc videt nebylo, spis to vypadalo, ze v kamere je napevno.

ale pro jistotu se ptam, potrebuju vymyslet kde kamera bude a jestli budu muset pouzit usb prodluzovacku nebo propojovaci kabel...

nejde,koncovka je USB,ale druhej konec kabelu je v kamerce na pevno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té kameře - ten kabel je vyveden z boku, zezadu nebo třeba ze dna? Protože pokud je těžký, alespoň využiju protiváhu a zaklínil bych to mezi TV a zeď.

kabel je ze zadu,stahovalo mi to kamerku z televize..chtelo by to nakou prisavku,nebo oboustranku....neprislo mi to zrovna dobre reseny,kabel je dost tlustej a tvrdej,tak ze kdyz mam psko celkem daleko od tv,monitoru,tak je naplej a kamerka drze jen tak tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té kameře - ten kabel je vyveden z boku, zezadu nebo třeba ze dna? Protože pokud je těžký, alespoň využiju protiváhu a zaklínil bych to mezi TV a zeď.

Co takhle obrazová galerie strýčka google.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už je t jedno, díky, psal jsem to rychlé od matky z práce, tak jsem nekoukal na Googla. klidně to smažte

Tak Move doma! Nevím jak bych to popsal, některé hry mi přijdou trošku prkenné (ovládání se krapet seká), ale přesnot a rychlot je perfektní. Taky krásně sedne do ruky a je velmi lehký. Ten navigační ovladač je trošku špatně uchopitelný, ale lepší než mít DS3. Zatím nemůžu říct, že Move je špička, protože na to není moc her, ale až mi přijde Sports Champions, a vyzkouším to dál, tak vám řeknu :). Zatím jsem nadšen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu