Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Jestli ti de o jailbreak, tak si taky myslim ze nemusis updatovat. Proč bys musel? Ale vyzkousene to nemam. Doufam ze nemusis, protoze jsem dnes objednal move a jailbreak. A na move jsem videl uz nejake hry ke stazeni. Ma nekdo odzkouseno hrani s move na 3.41?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jono ale ja mam pocit ze stejne na PSN nejsou uplne vsechny dema jak na tom demodiscu.. tak jako jinak nevim kde by se ten demo disc dal sehnat zkus od nekoho vyzebrat v sekci koupim.. treba tu ho nekdo za kilo streli ...

Vcera jsem zrovna koukal na PSN a jsou tam vsechna DEMA co obsahuje ten DEMO disk a doknce tam jsou snad i hry navic ktere na disku nenajdes. (Racket Sports,Kung Fu Rider,Planet Minigolf) - free dema

EDIT: tak ted jsem pustil ps3 a je ke stazeni FW 3.50 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super.. tak az dojedu dom tak taham co je noveho v FW? jinak ja nevim treba sem nenasel dema od eye pet.. a Time Crisis: Razing Storm asi sem spatne hledal ale nenasel sem .. tak se kdyztak omlouvam...

za 1.pozor,jestli chces JB,nemuzes dat nejnovejsi FW.

za 2. jedine co jsem nasel jako novou vec je,ze muzes stahovat hry na pozadi..,coz neslo v starsim FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 2. jedine co jsem nasel jako novou vec je,ze muzes stahovat hry na pozadi..,coz neslo v starsim FW.

hry na pozadi, a snad veskere stahovani muzes na pozadi delat uz jak dlouho. teda nevim co mas na mysli starsim fw, mozna nejakej hodne "starsi" ale mam ps3 tak 3/4 roku a co si pamatuju tak to jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry v pozadí stahovat jdou, ale nesmí to být update her a podobně (třeba už to jde).

Ale je to topic o Move, tak nemluvte o FW.

Nezdá se vám taky trošku že se semtam zadrhává pohyb? U pinčesu se mi to občas stane (jakoby nepřesnost).

A jak tu někdo psal - nic mi v ovladačích nechrastí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srry za OT ..ja si myslim ze to sekani je tim ze neustale paris a dochazi ti uz baterie :D:D

Praveze ne, vybity ani prehraty to neni :D

Jakoby se to sekne, a pak se treba palka objevi o kiusicek dal. Trva to zlomek sekundy, ale je to zvlastni, proste jako kdyby to ten ovladac na vterinku ztratilo (nic se neobjevilo a kamerku mam primo na sebe.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu