Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

Ja jsem z toho nešťastný, zítra move doma a já to zatím nemůžu vyzkoušet protože bych musel updatovat. Jak jste se k těm hrám dostali vy ?

Update netreba. Staci FW 3.41. navic je na ruznejch forech napsano ze az vyjdou hry vyzadujici 3.42/3.50 j ako treba ona F1 2010 tak je to vysmech staci totiz smazat update soubor z adresare a frcite dal ;-D

jen nechapu jak muzes mit MOVE bez demo disku? vzdyt je soucasti.

Kdyz tak si to zkus sosnout tady - 11GB

http://www.torrentleech.org/download.php/250962/PlayStation_Move_Demo_Disc_USA_PS3-MOVEmint.torrent

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak už je mám doma. 2x move ovladač, 1x navigační a nabíječku. Zatím jsem zkoušel několik dem, ale jsem maximálně nadšen. Přenos pohybu ovladače na obrazovku je perfektní. Nezaznamenal jsem žádné lagy ani větší zpoždění. Hraní dostává nový rozměr. Jako nejlepší demo se mi zatím jeví Sports Champions. Ping pong je prostě úžasnej a ani házení létajícím talířem není špatné. Ostatní disciplíny v demu nejsou. Přemýšlím, že koupím plnou verzi. Všem doporučuji. Je to skvělá zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ovladani je opravdu super taky vsem kdo jeste nejsou rozhodnuty doporucuju. Dokonce i kdyz normalne s DS3 jsem uplne klidnej hrac kterej si nekouse rty neklopi zatacky zaroven s motorkou atd... pri hrani volejbalu s move jsem pri smeci automaticky povyskocil :-)) pecka :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ofiko se má Move nabíjet cca 5h, ale já to nabíjel tak z půky, takže tak za dvě hoďky, ale neměřil sem to.

mě mělo Sports Champions přijít už tenhle týden, ale nic, tak snad příští, na souboje se těším :))

A SHOOT demo sem hrál, ale přišlo mi skvělé, sice hra trošku zvláštní, ale ovládání mi přišlo bombové :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Sport Champ. mam doma, a uz me pekne boli prave rameno :) Zatim jsem se dostal do Golden Cupu na 5 protivníka (gladiator). Nechápu ty jejich komba, ja takove teda nemam :) A ten G.R.E.G (nebo tak nejak, proste cvicebni panak) je fakt super, sem si pak pripadal jak Spartakus na treninku, proste supa.

Dalsi hry (krome pinpongu) jsou spis pro relax.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sem velmi spokojeny.. :) mam i sports champions ale na to sem zatim nemel cas.. :) ale mam jediny problem nevim jak spustit demo Beat sketcher.. dostanu se do faze ze me to pise ze mam byt 1.5m od pseye a mam zmacknout kolecko a at mackam co mackam nic to nedela :/ vam to jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buldog: Je skoro jedno jak vysoko bude, musí být uprostřed. Já jí mám těsně po tv. kamerka jde natáčet do stran (celá) a nahoru i dolů (kloub). Plus, pokud máš menší obývák a musíš být trochu dál od TV, přepneš jí na jiný režim snímání (nevím jak se menuje, není to ten širokoúhlý) a bere tě to trošku vzdálenějc. Uchycení na tv bys musel přes nějaký držák, nebo zaklínit, ale to nevím jak bys vedl kabel apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsme resili u kamarada uchyceni kamery nahore na televizi, stacilo chytit kabel od kamery dratkem za kryt obrazovky (kabel kamery je pomerne hruby a malo poddajny takze se hodi i jako nosny) a kamera drzi.

Hrali jsme proti sobe Sports Champions, dokonce i v protisvetle bezproblemu (do okna svitilo slunicko), hry bomba, takhle jsem se uz dlouho ve dvou nepobavil a neprotahl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, viděl jsem několik videi k PS3 Move a někde používali k hraní dva pohybové ovladače, někde jenom jeden, tak by mě zajímalo co je nejlepší koupit, kameru + 1x pohybový a 1x navigační ovladač ...

edit: u nás se asi neprodává balení které obsahu (CAM+MOVE+NAVIGATION) ? viděl jsem na YouTube tyhle baleni, ale u nás jsem na ně nenarazil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, viděl jsem několik videi k PS3 Move a někde používali k hraní dva pohybové ovladače, někde jenom jeden, tak by mě zajímalo co je nejlepší koupit, kameru + 1x pohybový a 1x navigační ovladač ...

edit: u nás se asi neprodává balení které obsahu (CAM+MOVE+NAVIGATION) ? viděl jsem na YouTube tyhle baleni, ale u nás jsem na ně nenarazil

Sony reklo, ze zadny bundle Move + Navig nebude, tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu