Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

taky bych se přimluvil za návod nebo aspoň stručny popis kde stáhnout aktualizaci k tiger woodsovi. Mám move i navigator, ale tiger proste ne a ne komunikovat s navigatorem když už, tak jen s movem a to horko těžko. Třeba trénink musím jet jen před DS 3. Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz, už jste někdo hrál High velocity bowling s move, já si stáhnul ten aktivační klíč, ale nějak mi to nejde rozchodit. Má vliv, když je zapnutý i normální ovladač ?

Zkoušel jsi mrknout do nastavení?

Nemám sice HVB, ale ve většině patchnutých her se to musí přenastavit v nastavení ovladače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Racket sports mam doma od zacatku tydne. Neni to takova PECKA jako stolni tenis u Sports Champions (ten je asi bezkonkurencni). Kazdopadne jsem s hrou spokojenej, ovladani je dobre a moc "raketovych" her na MOVE zatim neni... ;) Cekam na Virtual Tennis 4, ktery bude podporovat ovladac MOVE a mel by vyjit nekdy v breznu 2011.

Doporucuji si stahnout na PS STORE demo a hru si osobne vyzkouset - na zkousku tam je tenis a badminton. ;) Nebo si hru vyzkouset u me... :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu