Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

mám dotaz, už jste někdo hrál High velocity bowling s move, já si stáhnul ten aktivační klíč, ale nějak mi to nejde rozchodit. Má vliv, když je zapnutý i normální ovladač ?

Máš klíč i hru ze stejného PS store? Tím myslím EU/UK/US

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak se snazim uz asi 3 tydny sprovoznit EyePet MOVE Edition. Stahl jsem uz asi 5 verzi a vzdycky se mi to sekne u toho baraku. Uz nevim co vsechno vymazat z PS3, aby to bylo cisty. Zkousel jsem i demo primo z DEMO disku co bylo u PS MOVE a to se mi tam sekne taky, takze nekde chyba..... Muze mi prosim nekdo poradit ??? Co delam... Vymazu vsechno co je v XMB v game v Save data o EyePet, potom na internim disku slozku BLESxxx z adresare game/GAMEZ nebo jak to je.. a to je vse... potom v PC pomoci split rozdelim jeden soubor ve hre na ty mensi a ten velkej umazu, nahraju na externi a tam v OpenManageru 1.13 potvrdim patch mode a dam kolecko na kopirovani na disk. Az se to zkopiruje, tak si najdu tu verzi co je na internim disku zase potvrdim patch mode a dam krizek na spusteni. Potom spustim a zasek na baraku....

Diky moc za jakoukoliv radu. Jo jiank mam JB pomoci AmazeBreak s poslednim HEX souborem, ktery podporuje spoof

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

můžeš mi prosím poradit, kde jsi to na tom jap store našel? v jaké kategorii, nebo podle data uvedení.dík. regnul jsem se tam až dnes tak teprve zjišťuju jak tam hledat v té japonštině,a nebo se dá změnit jazyk?

jinak sem to procházel snad celý a neviděl jsem to tam, ale třeba pro movko je tam zajímavý demo Biohazard 5, ps.: četl sem, že by na jap store mělo být i gran tourismo5 demo trial free, ale taky jsem ho zatím nenašel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim ze demo gran turismo 5 tam bylo tak pred trema rokama ted uz myslim ne .. jinak ten biohazard to je ono ..

jinak demo GT5 uz hledam kotel dlouho chtel jsem to ozkouset na GT driving force.. ale nikdem sem nic nenasel .. tak sem se na to vybodl a objednal sem plnou ... jinak jestli to nekdo nezargistroval i na CZ storu se objevila paradni hra na move Modern Combat vsem doporucuji je tam i 45minutovy trial tak si to zkuste :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu