Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Poslední ? ..... Mě se to nelíbí ... promiň ale fak ne :D ...... ta ženská je hnusná ...... a celé je to takové divné :D ........ a chybí mi tam typo ....

Nemusíš se omlouvat,já se pokaždé snažím udělat něco jiným stylem a někdy to dopadne takhle xDDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle se mi vůbec nelíbí...sorry..na první pohled to vypadá jako plesnivý :D tady to vypadá že si ěl render a jen přes to naplácal brushe bo já nevim co.. u toho žlutýho se mi líbí že to vypadá prostorově.. 61853e14c7.f.png na těhlech bodech de vidět že je něco před ní i z ní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smack_ pěkný.. ale na to že říkáš že si to dělal tak dlouho tak si mohl spravit tohle.. http://2i.cz/2i/i/4bb2f603/f5e5e19777d51dd71263f8a9e04bcbf1/083f94be6d.f.png stačilo by to trochu rozmazat a soft brushem (černá barva, opacity kolem 15%) trochu přejet kolem okraje ať to vypadá že se to ohejbá dovnitř...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu