Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

NEPST3R: sorry moc si to beru... :) .... nez jsem to nakreslil tak to taky chvili trvalo...a hlavne s cernobilim hnusnym obrazkem se blbe pracuje.. XD

EDIT: vsiml jsem si ze si taky fanousek lionela... :) .....

ted jsem si zrovna udelal tenhle sig....

833833lionel%20messi%20sig.png

udelal jsem ho trosku vetsi ale me se libi XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh říkáš mu ať dělá něco jinýho, přitom to samý máš v podpisu i ty :P ... jako udělat a pak vydávat za sig obrázek na kterým jedinej efekt je linka perem se mi zdá docela blbost ;) ... ale jak říkáte, hlavně že se to líbí vám, člověk aspoň vidí jakej má kdo vkus :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle topic upadá.....

každej tu dělá rychlovky,nikdo neposlouchá rady,atd....na posledních 5ti stánkách sem neviděl jedinej pěknej sig....

akorát samej rooney a messi s čárama perem,a eště odfláklý :dozey:

(nehledě na to že mě kopírujete xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se mi něco nelíbí tak to sem napíšu btw : všeci tu pisete : s kritikou sem .... kdyz vam napisu kritiku tak se polovina urazi .....:dozey:

o to nejde, jasne ze chceme aby ste napsali svuj nazor, la ekdyz nekomu napises ze to je hnusny atd. tak stoho nebude moc stastny

staci napsat jakou udelal chybu, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se mi něco nelíbí tak to sem napíšu btw : všeci tu pisete : s kritikou sem .... kdyz vam napisu kritiku tak se polovina urazi .....:dozey:

S timhle souhlasim, kazdej pisete pls comment, vetsinou vam napise NewX4 a nikdo jinej, takze vam nema radsi psat nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu