Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nic moc ... vidim tam jen zostreni a jinou barvu ..... a co bys chtěl u fotek jinýho dělat ?:D:D

no to se pak nedivim proc to vypada tak obycejne :) nema to vsobe nic co by delalo tu fotku vyjimecnou ... ale to uz je i tim jakou si delal kompozici kdyz si to fotil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

newx4: me se to libi jak to je :)

Luk4S0: nevidim moc uprav...akorad zmensenej a uriznutej obrazek s rameckem a mozna nejakym efektem barev...:?....zkus si pohrat s filtrama a s brushema...;)

tady jsem neco zkusil ale vyslo to trochu jinak nez jsem chtel... :) ...ale setjne komenty pls! :cheesygrin:

15801580gta%20sig.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dlouho jsem tady nebyl tak to rychle projedu.. :D nechci si hrát na něco co nejsem a dobře vim že v tom mam rezervy...tak mě prosim neseřvěte za to že tady radim a umim ho... :D

x4| prototypee.png tohle se mi hodně líbíí.. ;) dobrý c4d..jen bych trochu rozmzal pozadí..

sigaaa.png ta červená hrozně bije do očí.. :D jiank pěkné .)

Carte sry ale tohle se mi fakt nelíbí... :( 8ydwuh.png nejdřív sem v tom vůbec neviděl co to je..nelíbí se mi světlo ani typo (hlavně font se mi k tomu nehodí)... :( sryy

FBee| eumx68.png až na ten kouř dost pěkný x) obdivuju jak si dycky vybereš stock

Joker| možná se mi to jen zdá..ale podle mě to tady strašně spamuješ.. :D někdy by to stačilo dát do edit ;) jiank ten tvuj šáša se mi nelíbí..je to o ničem...

tak teď už mi yodu snad okomentujete.. :D (http://console-forum.net/showthread.php?t=61919&page=210)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu