Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

newx: vytvor pro yakuzu je nice :)

PlayerPS: me se to libi ....ale! XD ....trochu mi tam nesedi ten puntik(vypada to jako maska) ktery je pod tim pismem (pod pismenem A pod slovem katy :) ) a jeste ta leva strana je trochu prazdna a mozna bych ubral trochu svetla..... ale to me zas tak nezere :) ..

Tady pokus o sig XD

11911191crysis%20sig.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

gift pro kamose ... / a taky muj prvni fotbalovej sig ... / ......

yeeee.png

LaYeR ... povedena prace ..... zatim nejlepsi co sem u tebe viděl .... GJ

PlayerPS .... nevim ale posledni dobou se mi zda ze delas horsi sigy nez drive ..... ta katty .. nelibi se mi hlavně rozměry ..... a ta tečka .....

Jokeman ..... vubec se mi to nelibi .... to zvlněné C4DckOo bo co to je .... se tam vubec nehodi ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Layer: fakt diky ...pekny :)

Newx: nevim proc si na me zbytecne urazenej a neodepisujes :( ....nekde si slysel nakou blbost ktera neni pravda a delas z komara velblouda a celkem me to mrzi.. :(....jinak k tomu tvimu sigu.......oproti tem poslednim autakum(ta auta byla super :) )je to trochu vybledly a jinak prijde mi to skoro uplne stejny jako na predchozi strane ten kid...(i ten zarivej puntik na levo na hore..)

tady new:

v1

38933893devil%20sigv4.png

v2

479479devil%20sigv6.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NewX: twl XD to sem fakt nepoznal XD ale myslel jsem si to XD jinak ten gift pro layera je good(trosku chaos ale to neva :) )... jenom mi tam moc nesedi to strihly svetlo u toho typa.... jinak pekny :)

tady for YaKuZa:

802802captain%20for%20yakuza%28gift%29.png

je to trochu ve stylu toho satana ale me se to tak libi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediny co se mi na tom sigu libi ... je asi to prase ..... btw : to typo je celkem oničem ... vypadá to jak Hying .....

FB ... me se na tom halo ty barvy líbí ... zkousel sem i svetle modrou ... ale zelená vypadala líp ....

Edit : ....

k tom : X4 - Aspoň nechrlím furt stejný sigy , ale díky ....

vždyť to neni sig .... je to pouze zmenseny obrazek ....

Cart : Má to rámeček jak sig ..... a do podpisu se vetsinou davaji sigy ... takze nekecej (:

.... sám to prase považuješ za sig ... tak nevim proc tu ze sebe děláš blbce ..... oh oh :-*

Karte ty vtipálku (:

ale ale .... nehrej si na borca .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X4 - Aspoň nechrlím furt stejný sigy :roll: , ale díky

X4 - A psal sem někde že je to sig ?:D

X4 - Ano většinou , to ovšem neznamená vždycky :D ... a rámeček má i muj obraz na zdi a není to sig :D, takže nwm co meleš :D

X4 - já zapoměl ,ty víš všechno nejlíp :D:D, kdybych to považoval za sig, tak napíšu new sig jako dycky :D ach ti puberťáci :roll: (btw. nepiš mi když si honíš nikdo není na to "oh oh" zvědavej)

X4 - ne to není vtip, to je realita

X4 - Že to říkáš zrovna ty :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej chlapy nehadejte se :)... pig nepretyka upravami ale vypada docela dobre( az na to prekontrastovani :) ) a k tomu ze newx chrli stejny sigi:...tak chci rict ze kazdej ma nejaky svuj styl ! ( i kdyz je obcas dobry udelat zmenu:) ) a tenhle styl je celkem dobry....proto to schvaluju :)

Btw: dit tohle je trochu jiny nez obvikle :) a akorad mi tam porad neladi to serizli svetlo...a mozna trochu ty barvi :)

jinak good

EDIT: nj tak jsem to psal z ipodu XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu