Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vóbec sa mi to nepáčí .....

btw : ty máš co říkat že ja dělam furt to samé ..... oh oh

pravda : Jsem váš pán ... jsem rád že mě takto respektuješ

ale ale nekecej karte :P .....

ale ale kecas ty .... nepsal si nahodou ze se semnou nebudes dneska hadat ? ..... oh oh <3

ale nekecej .... Vtipálku ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se s tebou hádat opravdu nebudu :D, ty seš náš Pán a svtořitel a stejně si budeš furt mlet dokola svou písničku

JInak oto je můj druhý sig s touto technikou :D první byl Borderlands, ale ty zde máš ty svoje vlnky atd, asi na 5-10 sigách po sobě

Nauč se zkracovat můj nick , když už ho nechceš psát celý a já nekecám od toho jsi tu ty ? a respekovat tebe ? lepší vtip něž v Blesku ;)

Já se nehádám, hádání u mě vypadá jinak ;)

Zeptej se třeba FB , jak sme se my dřív hádali, klidně ti potvrdá, že tohle hádání není ;) Frajírku

EDIT : Slash

2l9if5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

carte snad ti neva ze ti hodim komentar :)

urcite je to lepsi nez to gta :)

efekty ktere jdou dole od postavi (nejaky to c4d a brush) tam docela pekne sedej :) akorad mi tam teda nesedi ta hlava..XD (ono to mozna tak bylo uz u stocku, jestli ano tak v poho :) )

a jeste mi tam trochu vadi to typo (lunabar pokud se nepletu :) ) ...dal bych jiny font a trochu jinak umistil (ale to je uz jen detail :) )

E: tak jelyka? (bo tak nejak XD )

E: tak nwm no XD a moc se mi tam nehodi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ten persie vypada docela dobre :) ae dal bych tam tenky cerny ramecek kolem celeho sigu a nastavil na overlay a pak ubral par procent z blendingu :)...aby tam byl jenom takovej decentni naznak :) ten co je dole bych dal pryc...ale nemusis..XD to je jenom muj bezvyznamnej napad :)

BTW: nejlepsi je asi ten prostredni

E: nechtel by mi nekdo prihrat nejakej dobrej stock..?! XD jsem bez napadu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta vlnka má předpokládám tu ruku obmotávat, což v tvém případě nedělá :( a celkově je na sigu asi jenom rozmazání a ta linka

EDIT : Nepster díky, mě se právě ten starej líbí x)

EDIT 2 - Nepster na to se nehraje esi je aktuální nebo ne:D hlavně že se nám líbí :D

Jinak tady Giggs

9vjqjd.png

2aep10w.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cartman hledat podle her jsem uz zkousel :(..ale ja si nedokazu vybrat xD

ten giggs je peknej :) jenom skoda ze je tak moc osvetlenej :( a ta druha verze je prepalena....

yakuza: tak to se moc nepovedo...je nakej zdeformovanej a nema to zadnej blending....a....to je jedno... musis si proste precist tutorials..... btw: to byl lepsi ten spydey pro me :) ale i tak cti tuty

E: nesnasim hvezdny valky..XD...ale mozna z toho rendru neco zkusim :)

E: carte aha..XD ja si nikdy nevsim ze ses zminoval :) (ted uz to vim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už mám vybraný xP du dělat fotbalovej :D

hm to je sice pěkný ale psát nám to nemusíš...! trochu spam, nemyslíš?! sry za off ale tohle sem si odpustit nemohl...

E carte teď jsem si všiml u toho Giggse...jak máš dole ten rámaček..tak to vypadá že je to c4d tak blbě uříznuté :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ... proste vsude mas jen C4D ..... + brushe ......

Omg ..... aspon nelži .... nevim na co si hrajes .... i na tutorials ses celkem předvedl ..... xD

.. nejsem ubožák ... to ses spis ty ... prostě namachrovanej debílek .....

no ano máš pravdu ... dítě si ..... no nic ..... nebudu se s tebou hadat ... frajírku :P

souhlas (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba na tom slashovy C4D nejsou, na Borderlands taky ne ... :roll:

Lol ty si magor :D nemám ti důvod lhát, pokud nevěříš nevěř :D a na tutorials ano vím, ale to už je tak rok staré tak nevím proč to vytahuješ, jako nějaký ubožák:D

Další dítě, co si dovoluje pouze přes monitor:D , nemůžu za to, že nedokážeš pochopit že na některých z mých sigů opravdu C4D nejsou (neříkám, že dělám bez nich) ale na těch co sem ti napsal nahoře nejsou :roll: jsou to brushe + filtry a smudge

Protože ti došli písmekna :P

Jenom tě prosím nevšímej si tedy mých postů a já si nebudu všímat tvých a bude tu klid;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kubi docela to ujde...:) to typo mohlo bejt malynko lip udelany a umisteny a trocha blendingu (mozna ne tak prazdny bg...) jinak pekny

btW: jA si myslel ze se to pise normalne Steven ... O_o......(ale nedavam to za chybuXD ja nwm totiz jak se to pise XD jen sem si to myslel :) )

E:nejlepsi je asi 3. verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu