Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jim beam: :D diky tohle potesi ;) ...ale driv jsem si rikal uplne to same :) ... kdyz sem treba vydel dila fozen beeho...cartmana...playeraps...a newx.... ale cetl jsem tuty a snazil sem se vzdy poslechnout radu kterou jsem dostal a v pristim sigu jsem te rady treba vyuzil :) .... a takhle to slo porad dal a dal... :D nejdulezitejsi je se nejdriv poradne naucit vsechny ruzne moznosti photoshopu..((efekty ,prace s barvami atd....) a pak je dulezite si poradne precist komentar co bylo spatne a priste se tomu vyvarovat :)

a pak uz je to jen o tom jak moc se budes snazit ;) uvidis ze to pujde ;)

kdyztak si me pridej na icq.. ;) treba neco pokecame a proberu to s tebou ;) 447518800

btw: omlouvam se jestli mi nekde chybi nejake pismeno atd... zase jsem na pevnym pc a mam tu tu debilni gumovou klavesnici a pisu v rychlosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle zase ocenuju ja ;) snaha pomoc mene zkusenym. To se dnes uz bohuzel nevidi. Ja si prave projizdel tutorialy i na forku tutorials.com ale proste dycky najdu nakej krok se kterym nemuzu pohnout takze nevim kde zacit. Tedka zkousim projizdet youtube a zkouset podle toho delat. A pokud by ti to nevadilo pridam si te a az bude vic casu (jak u tebe tak u me +- pristi tejden po mature) tak na to muzeme sednout :) jeste jednou dekuju

edit: nedalo mi to a precejenom sem neco udelal. Ale berte to z rezervou je to uplne prvi vytvor takze to je fakt blbost ale to se snad podda ;) Btw nevim jak se vkladaj obrazky takze je to na letecky poste :D kdyz nekdo poradi jak to dat do prizpevku tak to dam primo sem

http://leteckaposta.cz/883615784

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mock: vubec sem si nevsiml tveho prispevku :) neni to zly ale neco bych udelal s typem, s barvama....a trochu mi vadi ze ta ruka na pravo (ze je tak trochu zdeformovana a jak mu nakonci mizi.. :) ) jinak slusny :)

btw:

new

warforsaragonsig.png

trochu jsem experimentoval s rameckem a typem XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co te zas žere ?! :p sem to taky jednou udělal no a?! Jenom mu dávám radu co by měl zlepšit .... Ne jako ty kterej si hraje na machyrka a snazi se byt nejlepsi a kazdyho jenom schodit

btw: zas mi ujeli nervy kvůli takový kravine :D stejně sou mi tvé komentáře jedno :)

E/ ty me ne ! :D

E2/

gorillazsig.png

E3/

WITCH

v1

witchv1.png

v2

witchv2.png

E4/

lightsig.png

gorillazsig.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dobou to tady moc nečtu...ale jokemane zlepšuješ se..! x)) okomentuju jen ty 2 poslední...čarodějnice-rámeček se mi sice nelíbí, ale když nepočítám ty přepaly tak se mi to hodně líbí.. light-no moc nic..vypadá to že tam je jen 1 filtr a typo..sry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu