Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

stránka s pozadíma neexestuje... víš, existuje takový chytrý...no jak bych to řekl...GOOGLE! nevim jestli to znáš ale je to to fakt chytrej vyhledávač...možná znáš seznam, jenže google je tak o 231579165156% lepší ;) můžeš tam napsat např jméno filmu, který má podobné téma jako ten render co jsi dal do sigu a něco ti z toho vyleze... rozhodně bych nezačínal upravovat render když tam nemáš pozadí...

a ještě jedna věc: http://tutorials.cz/ !!!!

E Negto asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cr4sH009: Nechcu být zlý, ale okamžitě začni číst tuty !!!!

České anglické to je jedno, zatím tvé práce jsou fakt hrozné, nechcu tě urazit, jsem pouze upřímný.

Když budeš dělat podle tutů, tak se zlepšíš, ale nemůžeš čekat, že to bude ze dne na den :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po delši době sem zas něco hodím..

Word can kill - http://twicearts.deviantart.com/art/Word-can-kill-172182242

.. vcerejsi odpoledne byla venku nuda :D origo

CNC spray project - http://twicearts.deviantart.com/art/CNC-spray-project-172181226?q=sort%3Atime+gallery%3Atwicearts&qo=1

.. výroba v přímém přenosu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten tut sem přidal k příspěvku...jo snažil sem se dělat vše jak sem měl,ale občas mi to udělalo uplně něco jinyho než měl v tom tutu

Hlavně bod 5. mi vůbec nejde mapovat na přechod...vždycky mi to obarví bud obrázek nebo okolí a ne obojí,pls poradte,protože bez toho je to cele pak uplně jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja ted nemam pristup k ps takze....nevim tackhle z hlavy jak to presne bude fungovat... prvni co me napadlo (kdyz sem necetl ten tut) tak to dat do jedne vrstvy (tak jak to je popsane v 6. kroku (prvni 3kroky) ) a potom uz normalne ten prechod a melo by to jit....jestli ne tak zkousej a urcite na to prijdes... Jinak cely si to podle toho navodu neudelal az dokonce...to je videt na prvni pohled...ale to je jedno jen trenuj a ono to pujde ;)

jinak diky Negto za ty vsedhny prispevky tady kdyz nikdo jinej nekomentoval...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

all cawte chcel bysom sa niečo z toho čo robyte naučit a aj pomaly učit ale newiem ako začat cez jake programy atd tak bysom chcel niekoho poprosit či b mal čas a myto tak trocha vysvetlyl ako sa to roby a jake programy do toho potrebujem mato naozaj zaujalo ked tak PM. Dufam žesa niekto najde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No...v prvni rade budes potrebovat trpelivost :D potom si musis stahnout nejaky ten program..nejlepe asi adobe photoshop cs5 .je jich samozrejme vic ale photoshop je nejlepsi (rekl bych) ja jsem zacinal tak ze jsem si nasel navody a zkousel jsem delat podle nich...sice to nevypadalo nejlip ale jde hlavne o to aby si zjistil jaky nastroj co dela atd. Zkus treba tady psdtuts.com a potom treba naricnejsi tady abduzeedo.com. Samozrejme si muzes najit jine... Tak preju hodne stesti ;) kdyztak napis pm nebo sem a tady ti nekdo poradi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu