Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

Jokeman: Gasmask- hrozná levá strana, hrozný barvy jinak by to ušlo viděl jsem s tímhle stockem i lepší práce (NX4 možná ví ...MM)

Sorry ale souhlasim tady s LUkaszem ... =] ..... gas mask mi prijde az MOC amatersky a ta leva strana je strasna a barvy taky ... / jedine co se mi libi je asi jen typo /..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jokeman: povedeny prace ;) jen zrovna osobne nemusim moc vybledly sigy, mam rad kontrast :)

future soldier .. mohl si mnohem víc vyuzit pozadi protoze ma paradni flow, je tam vsechno cik cak, hala bala :) ..

bloodthirsty .. z poslednich nejlepsi , akorat de videt LQ stock , dobry pismo ... a zase takovy nic nerikajici pozadi :)

monster .. nevim mne se to proste nelibi , prijde mi to proste cely spatne .. jinej vkus ..

priste se zkus zamerit na zajimavy pozadi a na pismo ;)

PS: nebudu ti tu basnit co je skvely atd to tu koukam delaj uz ostatni :)

Edit: vzdycky kdyz neco napisu tak sem pak celej den nikdo nenapise ani pismenko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twice: diky :) moc peknej komentar.. :) takyovy mam nejraci kdyz mi tim hodne rekne ;)

pooky: no neni to zly ale trochu to postrada hloubku a nejaky dobry svetlo... a to typo se mi nelibi... a ramecek zbytecne masivni...

Lukasz: jak jsem koukal na tutorials tak na zacatecnika to neni zle ;) ... flash se mi docela libí akorad to postrada nejaky dobry svetlo a bg je dost prazny ... a ten carodejuv ucen se mi nelibi :( promin ale neco bych udelal s typem, trochu si pohral s barvama, a pusobi to na me trochu lq ale snaz se dal... jsi na dobry ceste ;)

E:// jenom takovej pokus tak me moc neozerte :D :(

investing_by_jokemanik-d2xg9wt.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pooky.. nelibi se mi to barevne, ani kompozici :) .. (boty: de videt ze to je na rychlo, prijde mi to docela dost odflaknuty)

lukasz .. flash se ti povedl ;)

jokeman .. zase strasne presviceny, nevim esi to delas schvalne abys navodil efekt svetla , nebo se ti proste libi presvetleny sigy , kazdopadne to ten sig kazi :D

X4 .. je to slabsi .. utopil si ju vtech smudge efektech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim je to odflaknuty delal jsem to ve tri rano a hned jsem to sem dal premyslim ze to ted predelam y barvy vidi mno ze jsou jiny :D ale az ted rano ale nuda nechtelo se mi spat tak sem neco ukutil protoze mafie uz me nebaví...:D

Jokeman: hele efekty dobrý ale proste to bíly presvetlený ja mam rad kontrastu sigu barevnost a u tebe je to takový mdlý a typo nezajimavý ale efekty jsou good :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt ziram ze se mi tu vysmivate za peclivost, proboha dit to je pri delani grafiky zaklad! (a je jedno jestli je to konicek na nudny chvilky nebo se tim zivis) snaha se vyhnout chybam ktery ti zaberou o 5-10minut navic je prehnana snaha byt nejlepsi ? .. eeh no jak myslite.. mam na todle trochu jinej nazor ..

a carte.. furt lepsi nez na to srat, davat sem vytvory pri kterych ti kazdej rekne vesmes podobny komenty a ty na to stejne jako vzdy reknes "hlavne ze se to libi mne".. di se zahrabat a nereaguj na me, vubec nevis

joke: predchozi byli povedenejsi ;) font je zvolenej dobre, ale umistil bych ho bliz k focalu .. a chtelo by to nejakej wow efekt a tok (flow)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nema cenu , ale stejne si tu meles dal ... aspon si neprotirec

a o ty svy pisnicce .. no zametl bych si pred vlastnim prahem

muj posledni post na todle tema .. stejne ikdyz bych napsal cokoliv, podle tvyho budu psat to samy. hah a to rikas ty mne, no nic :D 100 stranek a zadna zmena

PS: a nehul tolik, pak se jen blbe tlemis ;)

edit: jo sice hulim , ale nepouzivam 1000 smajlu jak magor .. ja nikde nepsal ze huleni je spatny, takze si nemam co zametat , snaz se me dostat aspon na neco poradnyho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twice: neměl to bejt vysměch jen mi pripadalo ze si trosku vyjel zas nejsme ve skole ale beru to musim se ucit ze svych chyb

Carte: Kup si knizku nebo zajdi na seminar jak argumentovat prtoze to je jako maly dite kdyz nekdo rekne ty si pitomej tak ty ses to druhy co rika ne ty ses pitomej o nicem a twice ma v nekterych vecech pravdu...ale nic nechci tu zase necorozpoutavat budem se radsi venovat grafice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu