Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mam takovy problem, prave mam nove photoshop, mam ho asi 3. den. A najednou se mi nechteji zobrazovat barvy, vse je jen cernobile, at nastavim jakoukoli barvu, je to sedive. Vrsvy mam v normalu, je uplne jedno cim kreslim.

kdyz tam dam obrazek, tak je barevny, ale kdyz ho upravim a vlozim do jineho tak je zas hned cernobily

nevite co bych mohl mit spatne nastavene?

jinak jsem se pokousel neco utvorit, samozdrejmne je to cernobile xD

hotovo.jpg

edit: vim ze s tema vasema se to srovnavat nemuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

newx4 :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nechápem prečo furt narážaš na ten GoW sig .. ktorí bol jeden z desať sigov B&W :lol::lol: .. Prestal som sem sigy dávať .. lebo komenty typu - celkem nice etc. mi moc nepomôžu .. ( nehovorím že mi to niekto niekedy napísal , ale píšete to tu tak .. )

a FB : Príde mi preto bez ruky , lebo si jej tými efektmi preblendoval ruku ;)

A preto sa pýtam že či ťa baví robiť furt to isté ( nijak nenarážam na tvoj štýl ) .. Myslím že keby že vyskúšaš niečo nové a potom to vylepšíš , tak . . ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

newx4 :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nechápem prečo furt narážaš na ten GoW sig .. ktorí bol jeden z desať sigov B&W :lol::lol: .. Prestal som sem sigy dávať .. lebo komenty typu - celkem nice etc. mi moc nepomôžu .. ( nehovorím že mi to niekto niekedy napísal , ale píšete to tu tak .. )

a FB : Príde mi preto bez ruky , lebo si jej tými efektmi preblendoval ruku ;)

A preto sa pýtam že či ťa baví robiť furt to isté ( nijak nenarážam na tvoj štýl ) .. Myslím že keby že vyskúšaš niečo nové a potom to vylepšíš , tak . . ;)

párkrát sem vyzkoušel něco jinýho,a nikomu se to nelíbilo......navíc mě to nepřijde to samý furt....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno .. Napr. Ja vidím stále iba rozmazane pozadie .. Ale možno si tam dal niečo do pozadia , nejaké efekty a až potom si to blurol .. Alebo výsledok nejakých efektov .. Proste niekedy tam ako keby dáš iba motion blur a niekedy iba blur .. Mne to tak príde ..

A keď začneš s novým štýlom , tak jasne že nebude hneď dokonalý .. Musíš ho trénovať ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ták já sem se učili z tutorialů ale tak že sem si nějakej našel (většinou na abduzeedo.com) a dělal jsem to tolikrát dokola než to bylo pěkný... tim sem se naučil hodně k čemu jsou různé nástroje atd a naučil jsem se je používat... na sigy sem tutorialy četl ale taky si myslim že to je k ho... ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuty sou potreba, nektery vic nektery min, ale urcite pomuze kazdej i kdyz treba ne hned, ale po case sebezdokonalovani urcite cloveku dojde ze mu ty tuty neco daly. Ja osobne si myslim jako uplnej samouk nema clovek sanci.

+ New sig ;) nakou kritiku prosim, vzdycky nekdo napise akorad je to dobry nebo lepsi nez predtim ale to cloveku moc nemuze xD

Predator.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tutorialy sa vyser .... je to k hovnu .... nikdy mi to k ničem nepomohlo ....

Stahni si nejake brushe z : http://www.deviantart.com/

to sou nazory :roll: delani pomoci brushu uz je davno pasé . a to ze ti to nikdy nepomohlo (delani podle tutu) uz sem si taky vsimnul ;) ale on kdyz clovek se nechce prispusobit necemu novymu (jako napriklad ty a tvoje typo) tak je to tezky, to pak chapu ze ti to nepomohlo x)

a nevim co se tady navazis do DT .. to ze se ti jeho sigy nelibi neznamena ze ho musis takle urazet .. myslim si, ze ty sigy ovlada lepe nez ty .. ono by taky chtelo bejt taky trochu objektivni a nevychazet z jednoho GoW sigu ;)

FB: tvuj styl se mi libi , ale ze ty sigy nejsou na jedno brdo to bych netvrdil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu