Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

tvorba temat


pinkpiggy

Otázka

Ahoj lidi, omlouvam se, pokud zde uz takovyhle dotaz zaznel.. Ale..chtel bych si zkusit udelat nejaka tematka na PSP.. nevite,kde jak a proc se delaji??

NECHCI tema typu takove,ze zmenim obrazek ikon atd..

ale chci KOMPLET vlastni tema (to znamena i se zmenou rozlozeni prvku, napriklad, ze menu misto vodorovne a pote svisle, tak misto toho ze bude treba svisle a az pote vodorovne..nebo ze budou treba male ikony po celem displeyi,a ze si v tech nabidkach budete jezdit a uvidite vzdy vsechny ikony..spatne se to popisuje)..ale zkratka neco, jak to udelat aby slo zmenit i rozlozeni tech prvku.. diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

BLACKCHUCK..dekuju za thanks ale nepochopil jsem,proc si mi ho dal :D:)..

TEKK: diky..:)..zkusim se tam porozhlednout..doufam ze tam neni nutna registrace:-/

EDIT: neco takoveho jsem treba mel na mysli:

25q8507.jpg

ale po tom,co jsem o tom mluvil se zinglbeem a ten mi oznamil ze s anonymem delali neco takoveho a ze to minimalne 5x bricknu to PSP,takze bych pak potreboval pandoru+MMS+nand zalohu tak na to kaslu..druhou baterku abych si udelal pandoru nemam..kupovat ji nehodlam..MMS nemam..zatim kupovat nehodlam..takze smula no:(..skoda..tesil jsem se ze aspon neco budu schopnej na tom PSP udelat..a misto toho nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu