Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mám 2 otázky na Counter-Strike Source


brians

Recommended Posts

reknu ti to takhle..mi jsme na trenovali samozrejme na nasem nonsteam serveru s cheatama (ucis se,kde se da prostrelovat,atd..jelikoz v CS:S je tohle mnohem realneji udelany nez v 1.6..ale aj kdyz jsem jeste kdysy hraval trosku vice 1.6-kdyz jsem zacinal jeste,tak tam jsme taky cvicili s cheatama..)..

na nonsteam serveru mas temer nulovou sanci zbavit se cheateru..ochrany,ktere byli driv typu SSL se uz nepouzivaji,protoze je to uplne na nic,jelikoz je plno programku ktere stimuluji tento program zaply,ale pritom ti povoluji cheaty,atd..kdyz das na nonsteam serveru ban na IP,cheatrovy s dynamikou je to naprosto jedno..kdyz das ban na nick,neni tezke ho zmenit..jak rikam..na nonsteam serveru mas sanci nulovou..

na steam serveru je to jine proto,protoze steam security funguje oproti nonsteam security..zadalsi u steamu muzes dat ban na jeho ucet..tim ze das ban na jeho ucet se to zobrazi na steamu,a steam zakaze hrani i na dalsich serverech..nerikam,ze na vsech,ale pote se cheater neprihlasi i na nejake dalsi servery..a je jedno jestli ma dynamickou IP,nebo ne..proste ma ban na steam..na steamu si prave proto lide nedovoli v takove mire cheatovat..samozrejme najdou se i takova hovada,ktere i tak cheatuji,ale to jsou v 99% cheaty,ktere poznas hned na prvni pohled (jak jsem napsal uz,jde treba o AB,kdy se cely kurzor klepe,hrac se neustale toci a z jedne rany dava vzdy hlavy,atd..)..AB neexistuje takove,ktere by si nepoznal..WH v 90% zkuseny hrac pozna (take jak jsem napsal,nezvykle se ten clovek pripravuje uz pred koncem steny,vetsinou jen u nejakych,protoze pres stenu nekoho vidi,chodi nejak napadne potichu u NEKTERYCH sten,atd atd..proste nehraje jak bych to rekl,proste tak uvolnene..)..speedhack pozna i opice..jak jsem rekl,nejvetsi problem je poznat noflash,nosmoke,norecoil,white walls,atp..to jsou v 90% pripadu cheaty,ktere ani nepoznas,ze je dotycny ma..ale jsou to take cheaty,ktere zrovna moc jako neskodi..a navic kdyz ma clovek zaply noflash,nosmoke,norecoil,atp..tak ma v 90% pripadech zaple i treba WH..asi tak..neznam cheatera,ktery by mel jen nosmoke,noflash,atp..protoze to jsou cheaty temer na nic..

zkratka receno na steamu je PAR hovad,kteri si troufnou cheatovat..osobne kdyz se hodne nudim,tak si s cheatama zahraju,ale jen 1.6 nonsteam..a nejvetsi sranda je,ze teprve s cheatama kdyz je mate zaple vy, tak poznate,kdo je opravdovy cheater..proste to vidite..ja to vzdy aspon na serveru vzdy priznam :D ale nejvic me dostavaji lamky co CUMI PRES ZED,jdou pomalu a miri vam na hlavu..a kdyz je pres tu zed date tak rvou jak tam je cheater :D:D ty jsou nejlepsi..a ze jich je na nonsteamu POZEHNANE..osobne nejlepsi cheaty (pro srandu) jake jsem kdy zazil na 1.6 je badboy (bohuzel nefacha pod Vistama,ale jen po XP,jelikoz vyuziva nejaky knihovny z XP)..je to opravdu nejzabavnejsi cheat s jakym jsem kdy mel moznost si zahrat (je to sice HNEDKA poznat,ze mate cheaty..ale je s tim sranda..)..je tam speedhack,wallhack,one shoot HS ab..kdyz vemete rychlopalku se speedheckem tak behem peti sekund konci kolo kdyz na serveru je 16 lidi :D:D:D:D..ale jak rikam..sam osobne a proste uprimne 90% lidi si proste na steamu cheatovat nedovoli..

a uprimne ruku na srdce, na nonsteamu cheatuje 80-85% lidi..a to neni zadny vymysl..vsak zkuste cheaty a teprve pak uvidite,kolik lidi tam ma WH..a jsou to treba i lidi o kterych si ted na svym oblibenym serveru myslite jak hraji bajecne..ale holt je to smutna zkusenost..poridte steam,hrajte na steamu a tam je to bez problemu..

jinak k tomu ze zacatecnici nemaji sancu se uplatnit..tak mam-li to rict uprimne,pokud nebudes mit reklamy na server atd..tak server neprosadis..navic je to celkem DOST narocne mit server na CS..zvlast jeste k tomu na CS:S..navic narocne celkem dost na penize..takze abys rozjel dobry server,potrebujes reklamu a sponzory..to se v dnesni dobe HODNE spatne shani..na server se vykasli..

hraj pro zabavu a je to tak nejlepsi..ja treba jak rikam..hral jsem zavodne myslim si HODNE dobre..samozrejme byli statisice lepsich..ale u CS:S jsem denne stravil 5-8hodin NONSTOP hrani..vsechno slo pryc..pak jsem s tim sekl..rok asi nehral..pak se vratil k CSku ale uz jen na W3servery a na zombiemody..to je podle me nejvetsi sranda..ale to,jak jsem driv hraval..do toho se uz nevratim..a da se rict ze 3roky byli zabity tim,ze jsem nedelal nic jineho..ano bavilo me to,bavi porad..ale proste uz u toho CSka nedokazu sedet ani 3hodiny v kuse..zahraju si denne hodinku nanejvys dve..nekdy treba vubec a bohate to staci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych to upresnil..pokud si kupoval novy PC,na kterym ti jede GTA IV..tak reknu k PC jeste asi jen tohle :D CS ti pojede na plny detaily bez jakykoliv lagu..ja na svem Pavilionu DV6750ec,na kterym GTA nemam sanci rozjet,tak jsem CS:S hral na plne detaily tak na 70fps..se snizenyma detailama (jelikoz jsem hral vzdy MAX na rozliseni 800x600 + 16bit hloubka barev),takze detaily na minimum jsem mel vetsinou taky,tak mi to jelo v pohode na 100fps..

tedka k tomu IP..

status-ten slouzi k zobrazeni steamID..jedno z tech dlouhych cisel je toho cloveka ID..takze kdyz zkopirujes ten status,tak by admin serveru mel poznat jake to ID to je (ja si ted totiz nepamatuju presne jake to cislo je,tenhle prikaz moc nepouzivam a kdyz,tak ho posilam cely..)..

na steamu se vetsinou vyplati davat bany na SteamID..jelikoz kdyz ma clovek dynamickou IP,tak je mu ban u zadku..zato kdyz dostane ban na steamID,tak je navezenej..navic nektere servery maji spolecny banlist..tudiz je navezenej,protoze si nezahraje na vic serverech..

nektere servery vsak podporuji prikaz,at uz AMXkovy nebo jakykoliv jiny,ze napises urcitou frazy do say,otevres konzoly a tam mas napsane napriklad to ip..vetsinou to byvaji prikazy typu "showip,/showip,#showip,atd atd.."..to vsak uz je na kazdem samotnem serveru,jestli to tam admin doda nebo ne..taky zalezi na zpusobu,jakym probiha nahlaseni adminovi cheatra..nektere servery staci admina zavolat nejakym prikazem, nekde staci poslat normalni demicko s nickem,nekde demo s ID,etc etc..

tot asi tak vse,co bych mohl k tomu rict..jen posledni..NEBANUJTE NONSTEAM CHEATRY :D:D:D:D:D (pokud nehrajou w3mod)..sakra uz si chci take zahrat CS:S..ale nemuzu,protoze musim nejprve preinstalovat system..a jelikoz mi nefunguje mechanika,tak nemam sanci preinstalovat system..sakra..uz rok jedu jen na 1.6ce na w3modu a pekne me to se*e..

EDIT: jeste jak pises v prispevku nademnou, tak reknu ti to asi takhle..to,ze ma nekdo vysoke skore neznamena,ze je cheater..cheatra, ktery ma AB na 100% poznas (klepe se mu kurzor,divne se toci,seka se,nemuze se otacet,atd..)..cheatra s WH vetsinou poznas taky,jestli se pripravuje jen pred NEJAKEJMA zdma,atd..speedhack poznas taky 100%..nejhorsi je poznat takovy noflash,norecoil,etc..ale reknu ti to takhle..:) hral jsem druhou ligu v CS:S (steam) a myslim si,ze s klukama jsme byli HODNE dobry (denne treninky,denni hrani 5-8hodin)..a je to sakra makacka..byl jsem teamsniper,hral jsem hlavne jen se scoutem..kdyz jsme prisli na nejaky public..tak KAZDY na nas,jak jsme cheatri atd..ne..kdyz potkas profika,nebo poloprofika,tak NEMAS SANCI..jednou jsem hral s lidma z neofite :D:D nepochopil jsem to..to byli hlavy deaglem pres celou mapu v aztecovi v kanale..proste nemozne..a to jeste tak,ze si tam jen skocil, a jeste nez si dopadl tak si tam mel HS..pak jsme se rozpadly,tak nejak vsichni jsme naraz se na to vykaslali,a od te doby jsem pak rok nehral a pote uz jsem jel POUZE w3mody,zombie mody,atp..

kazdopadne k cheatum..hodne malo lidi si na steamu troufne cheatovat (samozrejme i takove potkas)..cheaty jsou vetsinou na zpusobu,bud prepsani nejake knihovny na ostro (neco typu openGL.dll)..a nebo spusteni NEJAKEHO programu,ktery ti "pozastavuje" pouzivani knihoven CS,a misto toho to obchazi tak,ze kdyz se ma spustit urcita knihovna napriklad s vykreslovanim nebo ja nevim az jak moc to funguje,tak misto toho se spousti knihovna toho vlastniho Cheatu..(takhle je to napriklad u badboye,EEcka,a jinych..

Presne cheatra s AImem speedhackem a WH snadno poznas....kdyz ma aima vetsinou porad cumi do zeme a toci se jako vocas...a ktomu taky neznamena ze kdyz ma skore napr 30:2 ze je cheater...hodme krat takovy skore mam a zadny cheaty nepouzivam..a stejne radsi si kup STEAM je to lepsi hrat na steam serverech nez na non-steam..tam potkaz skoro porad nejakyho cheatra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reknu ti to takhle..mi jsme na trenovali samozrejme na nasem nonsteam serveru s cheatama (ucis se,kde se da prostrelovat,atd..jelikoz v CS:S je tohle mnohem realneji udelany nez v 1.6..ale aj kdyz jsem jeste kdysy hraval trosku vice 1.6-kdyz jsem zacinal jeste,tak tam jsme taky cvicili s cheatama..)..

na nonsteam serveru mas temer nulovou sanci zbavit se cheateru..ochrany,ktere byli driv typu SSL se uz nepouzivaji,protoze je to uplne na nic,jelikoz je plno programku ktere stimuluji tento program zaply,ale pritom ti povoluji cheaty,atd..kdyz das na nonsteam serveru ban na IP,cheatrovy s dynamikou je to naprosto jedno..kdyz das ban na nick,neni tezke ho zmenit..jak rikam..na nonsteam serveru mas sanci nulovou..

na steam serveru je to jine proto,protoze steam security funguje oproti nonsteam security..zadalsi u steamu muzes dat ban na jeho ucet..tim ze das ban na jeho ucet se to zobrazi na steamu,a steam zakaze hrani i na dalsich serverech..nerikam,ze na vsech,ale pote se cheater neprihlasi i na nejake dalsi servery..a je jedno jestli ma dynamickou IP,nebo ne..proste ma ban na steam..na steamu si prave proto lide nedovoli v takove mire cheatovat..samozrejme najdou se i takova hovada,ktere i tak cheatuji,ale to jsou v 99% cheaty,ktere poznas hned na prvni pohled (jak jsem napsal uz,jde treba o AB,kdy se cely kurzor klepe,hrac se neustale toci a z jedne rany dava vzdy hlavy,atd..)..AB neexistuje takove,ktere by si nepoznal..WH v 90% zkuseny hrac pozna (take jak jsem napsal,nezvykle se ten clovek pripravuje uz pred koncem steny,vetsinou jen u nejakych,protoze pres stenu nekoho vidi,chodi nejak napadne potichu u NEKTERYCH sten,atd atd..proste nehraje jak bych to rekl,proste tak uvolnene..)..speedhack pozna i opice..jak jsem rekl,nejvetsi problem je poznat noflash,nosmoke,norecoil,white walls,atp..to jsou v 90% pripadu cheaty,ktere ani nepoznas,ze je dotycny ma..ale jsou to take cheaty,ktere zrovna moc jako neskodi..a navic kdyz ma clovek zaply noflash,nosmoke,norecoil,atp..tak ma v 90% pripadech zaple i treba WH..asi tak..neznam cheatera,ktery by mel jen nosmoke,noflash,atp..protoze to jsou cheaty temer na nic..

zkratka receno na steamu je PAR hovad,kteri si troufnou cheatovat..osobne kdyz se hodne nudim,tak si s cheatama zahraju,ale jen 1.6 nonsteam..a nejvetsi sranda je,ze teprve s cheatama kdyz je mate zaple vy, tak poznate,kdo je opravdovy cheater..proste to vidite..ja to vzdy aspon na serveru vzdy priznam :D ale nejvic me dostavaji lamky co CUMI PRES ZED,jdou pomalu a miri vam na hlavu..a kdyz je pres tu zed date tak rvou jak tam je cheater :D:D ty jsou nejlepsi..a ze jich je na nonsteamu POZEHNANE..osobne nejlepsi cheaty (pro srandu) jake jsem kdy zazil na 1.6 je badboy (bohuzel nefacha pod Vistama,ale jen po XP,jelikoz vyuziva nejaky knihovny z XP)..je to opravdu nejzabavnejsi cheat s jakym jsem kdy mel moznost si zahrat (je to sice HNEDKA poznat,ze mate cheaty..ale je s tim sranda..)..je tam speedhack,wallhack,one shoot HS ab..kdyz vemete rychlopalku se speedheckem tak behem peti sekund konci kolo kdyz na serveru je 16 lidi :D:D:D:D..ale jak rikam..sam osobne a proste uprimne 90% lidi si proste na steamu cheatovat nedovoli..

a uprimne ruku na srdce, na nonsteamu cheatuje 80-85% lidi..a to neni zadny vymysl..vsak zkuste cheaty a teprve pak uvidite,kolik lidi tam ma WH..a jsou to treba i lidi o kterych si ted na svym oblibenym serveru myslite jak hraji bajecne..ale holt je to smutna zkusenost..poridte steam,hrajte na steamu a tam je to bez problemu..

jinak k tomu ze zacatecnici nemaji sancu se uplatnit..tak mam-li to rict uprimne,pokud nebudes mit reklamy na server atd..tak server neprosadis..navic je to celkem DOST narocne mit server na CS..zvlast jeste k tomu na CS:S..navic narocne celkem dost na penize..takze abys rozjel dobry server,potrebujes reklamu a sponzory..to se v dnesni dobe HODNE spatne shani..na server se vykasli..

hraj pro zabavu a je to tak nejlepsi..ja treba jak rikam..hral jsem zavodne myslim si HODNE dobre..samozrejme byli statisice lepsich..ale u CS:S jsem denne stravil 5-8hodin NONSTOP hrani..vsechno slo pryc..pak jsem s tim sekl..rok asi nehral..pak se vratil k CSku ale uz jen na W3servery a na zombiemody..to je podle me nejvetsi sranda..ale to,jak jsem driv hraval..do toho se uz nevratim..a da se rict ze 3roky byli zabity tim,ze jsem nedelal nic jineho..ano bavilo me to,bavi porad..ale proste uz u toho CSka nedokazu sedet ani 3hodiny v kuse..zahraju si denne hodinku nanejvys dve..nekdy treba vubec a bohate to staci..

Děkuji ti moc za vyčerpávající odpověď to jsem ani moc nepředpokládal, že by adminování svého servru bylo, tak finančně náročné.

A ještě bývají možnosti, že některé servry sháněji zástupce a další adminy pro své servry to taky spoliká nějaké finance máte s tím někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz delas admina na nejakem uz rozjetem serveru tak ne..jde vetsinou jenom prave o banovani cheatru,starani se o server,dohlizeni tam,atp..proto ma treba jeden server 5adminu,jelikoz jeden moc nestihne..vetsinou jde jen o to,ze mas heslo a svuj ucet,na ktery se ve hre prihlasis a pak mas pristup vetsinou k AMX a muzes kickovat,menit mapy,banovat,atd atd..

takovehle administratorstvi vetsinou stoji jen nejaky prispevek na server, nebo na nekterych serverech to mas tak,ze kdyz ti je treba vic jak 16,chytnes terba 10cheatru,tak se z tebe stane (muze stat) admin..ale to zalezi na kazdem serveru,ale treba takhle je to na proserveru delane..

jinak jako klasicky server (kdyby si chtel svuj) je hlavne narocny na provoz..precejen..elektriku platit musis..internet taky..vetsinou to chce HODNE dobry internet,aby se server nelagoval..takze velice dobry upload i download..zadalsi potrebujes dobry ten server,aby ti to utahlo treba 20hracu..a nelagovalo se to..zadalsi,kdyz mas jeden server,jak jsem rikal,je tezke ho nekam prosadit,aby na nem lide hrali (vetsinou muzes pres znamy rozsirovat dal..)..ale nikdy nedosahnes kvalit serveru,ktere maji treba 5serveru,jsou sponzorovani (jelikoz tam hraje hodne lidi,tak nejaka firma ti zaplati reklamu,ze se bude zobrazovat na tvem serveru a diky tomu mas treba na ten provoz,nebo na upgrade)..zadalsi kdyz chces dobry server,mel by ti jet 24hodin nonstop..coz znamena fakt to mit 24hodin napojene na netu a na elektrice..atd atd..

spis,kdyby si se chtel stat adminem tak ti fakt doporucuju se stat adminem nejakeho jiz zalozeneho serveru..zajdi si na stranky,treba jestli mas nejaky svuj oblibeny server,na kterym rad hrajes,urcite ma webovky..tam si zjisti kontakt na hlavniho admina..napis mu,ze bys rad zalozil svuj server,ale ze je to narocne atd..a tudiz bys rad alespon byl adminem na jejich serveru,jelikoz tam velice rad hrajes,atd atd..a uvidis co ti odpovi..terba zaplatis 500kc rocne a budes adminem vzdy..nebo chytnes par cheatru,budes se tam slusne chovat a se vsemi vychazet dobre a stanes se adminem taky..jak rikam,zalezi to na kazdem serveru samostatne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu