Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Share-rapid v prodeji!


Sim3to

Recommended Posts

Share-rapid je v prodeji! Link

Edit : pozadal jsem o nejake blizsi info, pokud dostanu info tak doplnim :)

Edit2:

Dobrý den,

tabulku přehledu výnosů této domény naleznete na této adrese http://share-rapid.cz/prehled.zip

Součástí prodeje je doména včetně nainstalovaného systému na kterém je možné provádět po domluvě určité úpravy, zejména bude zpřístupněna tvroba ceníku.

Pro web se ve své podstatě nemusí dělat nic má dostatečný počet ID uživatelů kteří jsou registrováni přes tuto doménu, ale je jisté že pro udržení dalších výnosů bude vždy nutná reklama na netu.

Doména původně patřila jednomu z našich dealerů, který nás ale opustil a proto ji nabízíme k prodeji.

Urban J.

ShareRapid Inc.

ICQ 169-702

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Genesis: To ti teď asi někdo těžko řekne. Neznám nikoho, kdo by ti dokázal předpovědět, co budoucí majitel udělá se stránkama. Může je nechat jak jsou nebo taky totálně předělat...

btw share-rapid stejně stojí za velký kulový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Galaxy má pravdu... 2GB za 15 Kč... nejlevnější

jasne kdyz ses tak chytrej aby ses podival na cenu za SMSku... kde si 95% z teto castky bere operator, ale to samozrejme vis zejo.... a jestli vis ze kdyz platis SMSkou treba kilo, tak serveru jde neco kolem 40 korun. To urcite ano... jinak mimochodem za 290kc mas 900kc ~ 0.3kc/GB

aha.. na rapidu mám ale 1GB za 0,12 Kč...
a jeste mi rikej ze budes stahovat POUZE v noci a budes stahovat PORAD!

nerikam ze rapid stoji za houby, sam PA mam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo ale me je 14 let a ucet nemam a pres ty cesky shity se mi to kupovat nechce....

já třeba zde prodávám PA na RS... peníze stačí poslat vložením peněz na účet v bance...

a jeste mi rikej ze budes stahovat POUZE v noci a budes stahovat PORAD!

nerikam ze rapid stoji za houby, sam PA mam.

to samozřejmě ne :).. ale i tak to mám max. za 1,2Kč za 1GB..

navíc na RS toho najdu mnohem víc, než na nějakým Czshare, share-rapidu, apod. najednou... :)

edit: Simeto: ok, tak ještě jedna odpověď. vyhledávače na CZShare/uloz.to záleží jen na názvu souborů.. a chytrej člověk přece nedá přesnej název, pokud chce, aby mu upload vydržel co nejdýl. Jinak na RS taky samozřejmě existují neoficiální vyhledávače ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já třeba zde prodávám PA na RS... peníze stačí poslat vložením peněz na účet v bance...

to samozřejmě ne :).. ale i tak to mám max. za 1,2Kč za 1GB..

navíc na RS toho najdu mnohem víc, než na nějakým Czshare, share-rapidu, apod. najednou... :)

Tak jasne, RS mel stesti ze prorazil do evropy. Blby mi prijde ze treba nema nejakej vyhledavac coz maji napriklad ty ceske servery. Nemusim prochazet fora atd, staci napsat jmeno filmu a stahuju... RS jako hlavni a cesky jako zaloha, protoze prece jenom asi nejakej ceskej nic neziska tim ze PA bude na cas.. :D

Pls od ted jen k tematu a to k prodeji share rapidu. Diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho, co jsem si přečetl, bych řekl, že jste to asi špatně pochopili (a nebo naopak já :D). Podle mě je to tak, že oni nabízejí na prodej doménu http://share-rapid.cz, ale ti co byli u share-rapidu už v době, kdy se server teprve rozjížděl (můj případ), tak vědí, že původní první a hlavní doména vlastněná zřizovateli je http://share-rapid.com. Ostatní domény (tedy i http://share-rapid.cz jsou pouze dealerské domény, které si můžete koupit kdykoliv jindy (viz ZDE - jsou tam jak seznamy domén, tak podmínky pro to, abyste si doménu mohli koupit). Využívají to větší uploadeři místo dealerského ID + díky několika dalším výhodám. Proto si myslím, že člověk, který měl zakoupenou doménu http://share-rapid.cz se nyní rozhodl, že ji už dále nechce a proto ji share-rapid nabízí na prodej, aby se jim tam jen tak neválela opuštěná bez majitele :lol:. Navíc výhoda domény je, že předešlý majitel si už našel lidi, kteří se regli přes tuto doménu a díky tomu měl při každém jejich dobití kreditu nějakou provizi, kterou by nyní získával budoucí majitel (při zakoupení nové domény by to bylo znova od začátku).

Možná jsem napsal kravinu, ale podle mě je to takhle a nemyslím si, že by měl share-rapid krachovat nebo něco podbného, a proto ho zřizovatelé prodávají. Snad jste mě pochopili, jak jsem to myslel a jestli je to pravda, tak snad už budou ostatní vědět o co jde a kdyby to tak nebylo, tak mě neukamenujte :D, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu