Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hra z PS Store nejde spustit


Anatolian

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
na nejakym zahranicnim foru sem nasal podobny problem a tam pisou at to stahne znova a pak mu to jede

Nad tim jsem premyslel taky,ale jen to stahovani a instalace zabere hodinu a pul casu.. A hlavne bych musel updateovat na 5.51 OFW (jelikoz jsem se na obchod nedostal s zadnym ze zminovanych "funkcnich" CFW) a pote opet flashovat.. Neexistuje jiny zpusob?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nejsou, tys to koupil v dobe kdys to nemohl mit jinou cestou, kdyz ti to ted nejde, tak by tvemu svedomi nemelo vadit ze je to stazeny z netu

To je pravda no :) Helet Luk. on tady myslim existuje topic neco jako prodej koupenou hru z PS Store.. Kazda hra lze stahnout myslim az na 5 ruznych psp... Tak jim to zkusim nabidnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1 ) ta hra nejspíš vyžaduje psolední FW

2 ) flashoval si přes pandoru ? mohla by to být chyba PSN souboru

Ano flashoval jsem pres pandoru,ale to uz pro mne nei problem.. Uz z PS Store stahovat nebudu koukal jsem na ucet a penize za hru si strhli dvakrat :roll: Jen se to pokusim nejak spustit a budu radsi stahovat.. Jen nemuzu najit ten topic,kde muzu nabidnout tu hru na prodej.. Zkousel jsem ledacos me napadlo,co s tim ma souvislost a vzdy mi vyjela jen temata,kde se zabyvaji,jak se na PSS vubec dostat a podobne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu