Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Home


Brento

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To hoogen: Jak seš na PSN,do středy mam ps3 tak abych si tě přidal

To gratuluji, jinak mě tam najdeš jako hoogen :bash:

To hoogen: Jinak já trochu zkušeností s tvorbou stránek mam,ale můžeme udělat třeba jen blog.ten je jednoduchej

Právě já blog a stránky typu webgarden nemyslel, něco co by bylo na úrovni.Třeba se časem někdo najde kdo se do toho pustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok.Jinak co hraješ? Ze začátku budu mít Dark Sector,Motorstorm 2,Resident Evil 5 a možná ještě Condemned 2.Hraješ něco z tohohle?

NN tedka moc her nemám, mám jenom NFS Pro street, FIFA 08 a nejvíc co pařim GTA IV.Ale plánuju že si koupim něco new. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
V tuhle chvili zapomneli prepocitat kurz a nove obydli (update 7.5.2009) je jen za 4,99 Kc (namisto 4,99 EUR, cili klasicky 135 Kc). Kupte v Mall, dokud je za pet korun :D

Koupeno, diky. :D

Navic jsem si vsimnul, ze ten 1 barak, co je tam k dispozici, uz taky stoji 135kc, ja ho kupoval jeste za 0,00kc. :D Plno dokoupitelnych doplnku do domu a obleceni jakbysmet - vetsina veci ted je od 20 - 55kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V tuhle chvili zapomneli prepocitat kurz a nove obydli (update 7.5.2009) je jen za 4,99 Kc (namisto 4,99 EUR, cili klasicky 135 Kc). Kupte v Mall, dokud je za pet korun :D

Uz jsem chtel koupit, ale kdyz vlozim kartu, a do kosiku... chce to po mne minimalne 150,-kč do virtuální peněženky. Já měl za to, že to funguje jak obyč PS STORE, kde při menší či větší částce se to automaticky přepočítá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
11249-620x-il-teatrino-funimation.jpg

Looking to find all the other anime lovers on PlayStation Home so you can...play with the bubble machines with them? Alright, I don't really know the point of PlayStation Home, except that I always get hit on by creepy guys, so I've always assumed the environment is all the social awkwardness of an MMO, but without any goals to work towards.

Well, starting today, and running until September 10th, the first episode of FUNimation's Gunslinger Girl Il Teatrino will be airing 24 hours a day in the PlayStation Home theatre. So gather with your fellow otaku and dance to images of Triella and Angelica! Dance the night away!

And if you can't (or don't) want to join in the otaku rave party? Well, until September 17th, the first episode is available for free on the PlayStation Store, so you can avoid all that virtual nerd sweat and con funk, and wait until you get to NYAF to experience that in person.

Zdroj: www.japanator.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Lidi, jak je to teda s tím cz ps3 home klubem?

Rád bych našel nové ps3 kamarády maniaky, kteří kupují značková trika za 55 CZK a současně domy za necelých 5 CZK mluvící a píšící českou hatmatilkou :cheesygrin:

A ještě jeden dotázek: nevíte náhodou dá se tam nějak někde prodávat/vyměňovat zakoupené krámy?

thum_297144ab1f4fd5fc5a.jpgthum_297144ab1f50a232c5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu