Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Home


Brento

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Stejnej problem po updatu se mi PS HOME uplne zmrazil a musel jsem uplne vypnout PS3 abych se z toho vyvlik...

tak jsem si včera konečně udělal čas abych tento problém testnul taky na svým ps3. opravdu je tomu tak jak píšeš, po upgradu na 1.30 to zamrzne vždy při kroku s nápisem initialising... a přesně tak jako píše hoogen jsem nakonec risknul a vymazal PS Home aplikaci přes trojúhelníček (XMB > PSN > Playstation Home). Pozor - né v gamedata a ani né v savegame! Aplikace má cca 3GB podle nastavení. Pak jsem ji znova postupně stáhnul a už vše jede!

Co se týče nastavení, uložených slotů s vlastními postavami, zakoupených hader a věcí atp vše v pohodě, nic se neztratilo 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Zdar lidi, chci se zeptat, jestli home ještě používáte? Koupil jsem si PS3 nedávno a tohle vypadá docela zajímavě, ale vubec netušim jak si tam přidávat věci co se tu všude píšou, jako trofeje nebo třeba nábytek. V mallu sice nějakej je, ale zas takovej fanda do toho nejsem, abych dal za pohovku kilčo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

HexeH: Jo, pokecali sme suprově, a kdybych mohl, ještě bych tam hoďku byl, a dneska to dokončíme :). Budu tam určitě od 8. Kdokoli další je vítán :). O headsetu opravdu nevím, ale zkusit to můžu, mám dokonce 2 :D. (Nokia BT sluchátka a SONY PS headset)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu