Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Home


Brento

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já bych tam taky rád pokecal

už jsem ti poslal pozvánku

mohu se taky kdyztak pridat? ja v tom jeste docela plavu :D

jakmile se dostanu k ps3 tak tě přizvu, dej hledat přesnej název klubu v navigátoru ps home

Je to tam pěkný a útulný zrovna jsem tam byl... v tomhle jsem novej dá se tam pustit nějáká hudba nebo tak něco, je tam i ta televize co nějákej film :D

hudba asi jo ale je třeba mít koupenou věž nebo rádio za real money, viděl jsem v jednom shopu radio s oldies ale to mne moc nenadchlo( pokusím zjistit jestli se dá splašit i něco jiné v eu ps home.

jinak ta tv nahoře nefunguje bohužel(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HexeH: S Radkou sme to probírali, a chtělo by to celej ten barák překopat :D. Mimo to, máš fakt super holku :). Dneska tam nebudu, zas se někdy domluvíme a pokecáme.

už jsem inicioval přestavbu a rozdal pravomoce :D díky, jsem moc rád že jsi se zastavil i ostatní, jakmile bude večer čas tak se tam zase ukážu :D zde jsou ukázky mých vlastních avatarů s výzvou pro ostatní: pochlubte se taky s těma svýma 8)

post-29714-14687154697696_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HexeH: Jasný, jenže teď nějak moc času nemám, dneska ani zejtra, ale co myslíš v pátek, mohl bys? Nejlíp kolem 7, to platí i pro ostatní :).

RiwiX: Jednoduše, až tě přijmeme, přijdeš za námi do našeho hnízda, je to takovej baráček, kde se dá posedět a pokecat. Nic moc, ale na začátek dobrý :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HexeH: Jasný, jenže teď nějak moc času nemám, dneska ani zejtra, ale co myslíš v pátek, mohl bys? Nejlíp kolem 7, to platí i pro ostatní :)

jj času moc není ale ten pátek kolem 19hod by mohl u mne taky klapnout, takže lidi, slyšeli jste doufám 8)

Nějak jsem nepostřeh, kde se scházíte... kdyžtak bych se někdy stavil, s Čechama to může bejt v pohodě, dosud jsem hrál jenom šachy s amíkama... :D

pošlu ti pozvánku do klubu (Czech Ragdoll Club)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyžtak pokud mi dáte práva a trochu volnější ruku, trochu bych zkusil ten domek vylepšit... :)
Mam dojem že to včera kluci zkoušeli ale upravovat může pouze vlastník klubu... nebo že bych to špatně pochopil?

vypadá to tak, že upravovat nábytek může majitel klubu, a pozvat a managovat lidi v klubu můžou i zvolení max 4 sub-leadeři. jde o to, že nábytek a téměř skoro vše zajímavé vybavení se musí nakoupit za reálné peníze. já tam mám jen základní nábytek ale i ten něco málo stál. dobře vybavený klub přijde jeho majitele okolo 2tis korun českých jak jsem byl nedávno poučen. nadále je třeba platit i měsíční nájem. takže nic levného :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu