Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Home


Brento

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lidi, jak často tam chodíte, právě tam jsem v klubu

Do klubovyho housu moc nechodim kdykoliv tam prijdu tak tam nikdo neni :D......... A na Home ted taky moc nechodim zatim tam neni zadna velka moznost vyziti, ale docela se mi libi koncept od EA ty pokerovy stoly doufam ze pujde v pokeru i neco vyhrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za to letani se musi platit? chtel jsem si zalitat a zadnou nabidku jsem tam nenasel a nekdo tam psal, ze se msui platit

Nemusis platit vubec nic jen jak je tam hodne lidi tak se to vetsinou neobjevi to red bull air race me se to povede vzdy az tak vecer pres den je to ztraceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je neco k tomu updatu

The minor snag preventing release yesterday has been dealt with and there will be a scheduled downtime for Home at 11am UK today. Once Home comes back up the new patch will be available for download.

It's a relatively small update, but it contains some key improvements to speed things up for everyone.
The initial login speed has been improved, as has the loading speed of characters and some of the graphics.

An important update in this patch is to the system that stores item data. This should prevent items, like rewards, from being lost in the future. With this fix in place the team can then set about restoring your lost items, and we will bring you more news on that soon.

The majority of this update is made up of bug fixes and small changes and improvements. For example, here are a few fixes that were asked for recently in the forums:
Names of Home rewards will now show when you obtain them
Items in My Home Space should no longer vanish if you leave lamps lit when leaving.
Single seat chairs and sofas can no longer be used by two people in certain conditions

Enjoy your time in Home and please share your experiences and thoughts with us via the forums. We really do read them.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Me osobne to zcela nezaujalo, je to spis takovej xchat ve 3D, jediny co se mi libilo byly red bull letadelka, jinak je to spis takova vec pro holky. Ja jsem nikdy nenasel "kouzlo" toho internetoveho pokecu. Davam prednost realnemu deni a pokecu s prateli z oci do oci. Neuznavam prave takove kraviny jako facebook,lide,libimseti a podobne :) Ale marketingovej tahak je to dobrej i kdyz kdo si bude kupovat tricko za 50 korun? Ale asi se najdou takovy cvoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to hoogen: Tak já ti dám vědět.do týdne to mam a pak můžeme vytvořit nějaký klub

Já myslim že jeden CZ klub tady už je a to přímo na foru, to zkusim pokoumat a domluvíme se. :)

Me osobne to zcela nezaujalo, je to spis takovej xchat ve 3D, jediny co se mi libilo byly red bull letadelka, jinak je to spis takova vec pro holky. Ja jsem nikdy nenasel "kouzlo" toho internetoveho pokecu. Davam prednost realnemu deni a pokecu s prateli z oci do oci. Neuznavam prave takove kraviny jako facebook,lide,libimseti a podobne :) Ale marketingovej tahak je to dobrej i kdyz kdo si bude kupovat tricko za 50 korun? Ale asi se najdou takovy cvoci

Vždycky to bude lepší z očí do očí ;) ale je to příjemný zpestření a myslim že časem to bude mít i nějaký využití, dokonce jsem slyšel že za menší poplatek bys mohl sledovat premiéru filmy. Buhužel v EN. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslim že jeden CZ klub tady už je a to přímo na foru, to zkusim pokoumat a domluvíme se. :)

Vždycky to bude lepší z očí do očí ;) ale je to příjemný zpestření a myslim že časem to bude mít i nějaký využití, dokonce jsem slyšel že za menší poplatek bys mohl sledovat premiéru filmy. Buhužel v EN. :cry:

Zpestření určitě, je to zajímavé jen mne to rychle omrzelo, určitě si zkusím finální verzi, doufám že už bude dotažená k dokonalosti, třeba stále nechápu účel nakupování nábytku :) s těmi filmy je to zajimavé ale opět, raději si dojdu s přítelkyní do kina než si jít virtuálně sednout křesla v PS home :) kdo viděl walleho - takhle jednou dopadneme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpestření určitě, je to zajímavé jen mne to rychle omrzelo, určitě si zkusím finální verzi, doufám že už bude dotažená k dokonalosti, třeba stále nechápu účel nakupování nábytku :) s těmi filmy je to zajimavé ale opět, raději si dojdu s přítelkyní do kina než si jít virtuálně sednout křesla v PS home :) kdo viděl walleho - takhle jednou dopadneme :)

Podle toho co jsem četl tak by 9. května měl být update na 1.2 tak jsem zvědavý co nového to přinese. Někdy se zkus připojit přes JAP účet, je tam toho o mrtě víc to tě jen tak neomrzí. :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu