Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Home


Brento

Recommended Posts

Hoj. Hledal jsem, ale nenašel. Chybí mi tu téma k PS Home. Nevím jak vás, ale mě ta služba (mám PS3 teprve chvíli) docela dostala. Taky si někdo vybavujete váš byt, chodíte hrát poker a podobné volovinky místo toho abyste pařili normální hry? :D Já u PS Home pravidelně zakončuju herní den - například ve Wipeout muzeu na tanečním parketu :)

Pokud jste podobně ujetí jako já, podělte se o vaše nicky. Uděláme nějakou párty nebo tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:-) take sem se chtel prihlasit do klubu a do ted nikdo ani nereagoval na pozvanku. nick mam stejny jako tady a take vetsnou vecer nakouknu do home ale kulecnik nemam :-) takze prijdu k tobe .-D

Určitě přijď :) Proto jsem to taky kupoval :) (ty šipky jsou taky zajímavý). Škoda, že není na prodej poker, u EA se na něj dlouho čeká...

Jinak mě napadlo... nejde do toho bytu nějak dát hudba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono jde do Home dát kulečník apod? Asi to začnu znova hrát...

Do Home jsem chodil furt, i do klubu, ale časem to vyšumělo tak jsem se na to vykašlal, nikdo mi ohledně toho ani nepsal, tak jsem tam nechodil. Ale klidně začnu, HS i klávesnici mám, tak není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

infamous, fat princess, motorstorm pr, lbp, marvell vs capcom, death track ress a mám objednáno modnation racers

problém bf1943 je, že ho tady moc nikdo nehraje, takže stejně hraju s quick play

Aha, já myslel že máš střílečky, tahle se to asi bude víc hodit ta klávesnice :D.

To řeknu, že máš kulečník v baráku, a ne v klubu :D. Šipky máme taky, kulečník takovej domácí udělanej, ty máš koupenej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu