Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučte Horory


Recommended Posts

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

horror.....doporučit?!!?? jsou horrory lekací,akční,brutální,mysteriozní,atd. v každém jsou skvosty ale taky sračky............co se líbilo mi tak jinde odsuzujou a naopak....miluji horrory mám jich doma tak k tisicovce a plno jsem jich ještě nevyděl,ale opravdu zaleží taky na věku koukatele,stylu horroru a pod.mám rád zombií,ale nemůžu sehnat některé ty starší kousky....jinak co doporučit????ruzné styly,takže pátek 13,FREDY,ty japonské(na brnění těla masakr)a ted hit španělsko -taky dobrý...........takže návod žádnej jen si vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anonymousi je to horror !!!!! je to thriller a horror a kdybys ses koukal treba na csfd.cz tak tam je napr u saw 4 napsane toto:

Horor / Thriller / Krimi

takze nevim co skousis ?! :D

Nezkousim nic. Co je na csfd mne nezajima. Horor je jasne definovan. Mas se u nej bat a ne se poblit. Horor neni o tom mit co nejdele zavrene oci, protoze se proste nemuzes koukat na ty hnusarny, co se mohou libit jen slabomyslnym. Je o tom, ze se bojis atmosfery, temne hudby, pribehu atp.. Proste psychologicky. Pokud bych misto saw natocil film o hovnech, efekt by to melo stejny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn můj nejlepší, největší a nejteplejší kamaráde na celým světě hold to slovo přestávám mít rád :)

Horor (anglicky horror – hrůza, zděšení) je umělecký žánr, jehož hlavním cílem je u čtenáře nebo diváka vyvolat pocit strachu a děsu.

zdroj wikipedie

____

Ty ses u hostelu bál? 8)

Na csfd pisou u hostelu horror, tak to asi horor bude. To same u saw.

U hostelu sem se moc nebal, ale urcite vic nez u blairu. Zalezi na vkusu, kazdy se boji u neceho jinyho. Ja jsem pouze vyjadril svuj nazor na blair witch jako na nejvetsi sracku co sem kdy videl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na csfd pisou u hostelu horror, tak to asi horor bude. To same u saw.

U hostelu sem se moc nebal, ale urcite vic nez u blairu. Zalezi na vkusu, kazdy se boji u neceho jinyho. Ja jsem pouze vyjadril svuj nazor na blair witch jako na nejvetsi sracku co sem kdy videl.

Aha, takze kdyz na csfd bude, ze Ali G: In Da House je thriller, tak je to thriller? Boze...

Jinak ale souhlasim, ze Blair Witch je funny. Nesouhlasim ale, ze Saw je horor.. A at je to napsany treba na .. Hrade :D

Stejne jako nesouhlasim, ze Hangover je thriller - to je maximalne komedie, ne thriller. A je mi uplne jedno, ze je to na csfd/imdb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu