Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation 3 Slim /potvrzeno na GamesCom/


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 180
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja jsem se sLIM spokojeny, nehluci, je mala takze se vejde i tam kde se normalni verze vejit nemohla, jediny co me stve, je to, ze pouzili lesklej povrch u tlacitek, misto kam se saha prakticky porad je porad zasrany od otisku.... grrr... jinak parada, nizsi spotreba je urco velky + ktery se pozna na uctu za elektrinu. A design celkove mi rozhodne neprijde "lacinej" ... je stylovej, piano povrch dneska uz nefrci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím všechny pařmeny. Zhruba za 2 měsíce si chci pořídit ps3 nejlépe slima( PS3 Slim 120GB )-

Chtěl bych vědět, z vašich zkušeností, kdo vlastní PS3 Slim, jestli se přehřívá nebo jestli jsou s ním nějáké problemy.

PS3 Fat není špatný, ale proč si nekoupit novější konzoli PS3 Slim 120GB za téměř skoro stejnou cenu.

A taky se mi u Slima líbi design, je praktický. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, vyfotil jsem místnost kde ps3 bude.. Mrkněte, snad to je dobře umístěno. :D

1. http://s1.imgupload.cz/img/64249/PaKLQ/m-stnost.jpg

2. http://s1.imgupload.cz/img/64250/RK5FP/objemm-stnosti.jpg

Není to nejhorší, ale víc místa kolem sebe by jí rozhodně neuškodilo;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat když mám televizní sotelk na PS3 který je ve tří stra uzavřen je to dobré umístění ?

Určitě není, měl by kolem ní být tak 30 cm volného prostoru z každé strany (doporučuji já) a neměla by být v blízkosti nebo dokonce stát na dalších zařízeních, které by mohly vydávat teplo (video, receiver, dvd prostě něco z toho, co máš v té skříňce).

A nebo to zkus, ale já bych to nedělal, protože tím PS3 zbytečně zatěžuješ a jestli si elektroniky vážíš, tak to tam prostě nedávej:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu