Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Full Homebrew Exploit - Xbox 360


tekken90

Recommended Posts

Respected hackers warn: Do NOT update Xbox 360, full homebrew exploit coming!

In rather huge news, we have received an email from the respected developers of the Free60 project who indicate that users should NOT update their 360's with the Summer update. Despite the update being dangerous as it overwrites the first stage bootloader, it will also block out a homebrew hack that the team are planning to release. So DON'T UPDATE!!!

Here is the email we received:

Dangerous Xbox 360 Update Killing Homebrew

On Tuesday, Microsoft has released an Xbox 360 software update that overwrites the first stage bootloader of the system. Although there

have been numerous software updates for Microsoft's gaming console in the past, this is the first one to overwrite the vital boot block. Any failure while updating this will break the Xbox 360 beyond repair.

Statistics from other systems have shown that about one in a thousand bootloader updates goes wrong, and unless Microsoft has a novel

solution to this problem, this puts tens of thousands of Xboxes at risk.

It seems that this update is being done to fix a vulnerability already known to the Free60 Project. This vulnerability has been successfully exploited to run arbitrary code, and a complete end user compatible hack has been in development for some time and is planned to be released on free60.org shortly. It will allow users to take back control of their Xboxes and run arbitrary code like homebrew applications or Linux right after turning on the console and without the need of a modchip, finally opening up the Xbox 360 to a level of hacking as the original Xbox.

Because of the dangerousness of the update and the homebrew lockout, the Free60 Project advises all Xbox 360 users to not update their systems to the latest software version. The Project website at http://free60.org/ will provide the latest information on this ongoing topic, including the final hack software.

Free60 (www.free60.org) is a project that aims to enable Xbox 360 users to run homebrew applications and operating systems like Linux on their consoles. The effort is headed by Felix Domke and Michael Steil, who have a background in dbox2, Xbox and GameCube hacking, and who have spoken at various conferences about their findings. Two years ago, Free60 released a hack that allowed arbitrary code execution using a game ("King Kong Hack") as well as an adapted version of Linux, but this possibility has been disabled by Microsoft in

subsequent updates of the Xbox 360 software.

Felix and Michael have repeatedly argued that game console manufacturers should open up their platforms to Linux and homebrew, similar to what Sony has done with the PlayStation 3.

..................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo, chysta se exploit, ktery umozni spoustet homebrew (neoficialni) aplikace. Pujdou spoustet i hned po startu, takze pujde Xbox evidentne solidne "tunit" po strance SW. Dost mozna na nem i pojede linux. Nejdulezitejsi ale je NEUPDATOVAT, protoze ted novy update leze do bootloaderu a kdeze coze.. Proste dost evidentne modifikuje system a znemozni aplikaci tohoto exploitu, ktery prinasi vyhody vyse zminene..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Tak nejlepsi je XBrebooter. KOnecne Xlive hry jako full hih...

Akorat ze je to delsi dobu co jsem mel Xell Hack v Xenonu a mam zalohu orig Nand no a nedari se mi zprovoznit XBR bud to nejd ezapnout nebo to ma tak zvany "christmas light" zatim nic nepomaha. Ale urcite je tohle nejlepsi reseni ten XBR oproti Freebootu protoze neni potreba Dual nand atd... KAzdopadne jde jen na konzolich s kernelem 7371 po uspesnem nahrani XBR mate 8xxx kernel. A kdyz zapnete xko dratovym ovladacem strcenym v zadnim USB podrzenim Guide Tlacitka tak se spusti XELL.

Musim nejdriv rozchodit toho Xenona s XBR a pak popripade napisu Tutorial. jak vycist nand pres Jtag atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to narez.Lituju,ze stim neprisli uz driv,ale do budoucna pri koupi novejsi konzole to bude super.Jen doufam,ze nebudou automaticky davat do novych konzoli novejsi dashboard !!!

tak podle toho jaký shop to bude .... např hrejte si to bude hlídat aby to šlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snoopyk : Já se stim peru taky už 3 dny a furt né a né to rozchodit.

Po úpravě XBR mám buď E79 nebo jedno světlo :cry: .

Celkem už mě to leze na bednu, už ani pomalu nevim co stim.

Mám dash 7371.

Kdybys na něco přišel tak napiš jak jsi to proved :)

Tak nejlepsi je XBrebooter. KOnecne Xlive hry jako full hih...

Akorat ze je to delsi dobu co jsem mel Xell Hack v Xenonu a mam zalohu orig Nand no a nedari se mi zprovoznit XBR bud to nejd ezapnout nebo to ma tak zvany "christmas light" zatim nic nepomaha. Ale urcite je tohle nejlepsi reseni ten XBR oproti Freebootu protoze neni potreba Dual nand atd... KAzdopadne jde jen na konzolich s kernelem 7371 po uspesnem nahrani XBR mate 8xxx kernel. A kdyz zapnete xko dratovym ovladacem strcenym v zadnim USB podrzenim Guide Tlacitka tak se spusti XELL.

Musim nejdriv rozchodit toho Xenona s XBR a pak popripade napisu Tutorial. jak vycist nand pres Jtag atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavorka: Tak na hrejte.cz si to budu casem kupovat. (uz jen to,ze maji jiz konzole flashnuty podle toho jaky FW tam budu chtit) Nejlepsi by bylo,kdyby nekdo z flasheru.Koupil novou konzoli (Jasper) dal flash + XBR a ochranu proti banu.Vse v jednom za treba 6000 kc ? (jen priklad) Protoze mnoho z nas tomu stejne neromuzi a nema doma k tomu veci potrebne urceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mne se nedari, asi mam blbou zalohu orig.nand nebo co delal sem ji uz pred casem kdyz sem daval Xell a ted kdyz dam XBR tak mi svitil "christmas light" a nebo nejde xko zapnout. takze zatim nic. mam to na xenonu. rady typu ze je spatne keyvault nepomohli co jsem nasel na zahraniccnich forech :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz se tesim,az se to v nasich koncinach rozjede.Preci jen natrhnout prdel M$ potesi kazdeho zabanovaneho hrace i za cenu,ze si koupime novou konzoli.Verim,ze az se to nauci par flasheru tak to budou i za maly priplatek s flashem provadet i takove upravy,aby nam pote sli hry krasne z HDD.Co sleduju tak tech her co tam lidi na rapidshare nahravaj jsou mraky (uz rovnou upravene FULL!) Tak se ty hry asi uz jen nahraji na HDD pokud mame konzoli takto upravenou? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíte si že to někdy půjde i na 8555, patřím totiž mezi nešťastníky kteří updatovali konzoli a chtěl bych si zahrát arcadovky nebo jedině prodat konzoli a koupit novou??? To se mi moc nechce protože teď mám asi měsíc starou konzoli doma a jsem s ní spokojenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim,ze by to casem jit mohlo.A i treba si tam dat starsi.Protoze,jestli se uz jistym zpusobem paji na desku.Dochazi tam k ruznym zakrokum a ber me potaz,zes 8555 je mnoho lidi i ty co maji ban.Vecicek,programu je zpousta.S Banem si taky poradili a tedka aj s Arcade hrama.Nadherne vanoce.M$ timhle stylem pujde do kytek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jim to preju tem MS akum kdo chce moc nema nic :D a tady to maj daj banovou vlnu a nam tim pomohly udelat dalsi hacky atd a jak je to s tema hrama na hdd myslite to vazne ze pripojim hdd k pc nakopcim hru pripojim k xku a budu hrat bez nutnosti kupovat DVD nebo zas nejake dvd jako aktivacni s programem bude aby ten program tu hru nahral z hdd trochu mi to vysvetlete a co je ten christmas light hledal sem na googlu obrazky a nenasel jsem nic jinyho nes zarovky na stromecek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim je to v plenkach prej nektery hry tuhnou. "nekdo rika ze jen z USB HDD" "nemam overeno zatim" nemusi bejt DVD v mechnaice to by bylo o nicem.

Ano Christmas Light je: blikani cervene a zelene vzdy dve cervene adve zelene a stridaji se

S tim novejsim dashboardem nevim jestli to nekdy pujde. Jinak z USB HDD jdou hry spoustet jen pres XEXLOADER.

Zabanovanej XBOX mam pocit nepujde takto hacknout jelikoz nejde vycist NAND tusim.

To ze to nekdo bude delat to je jasny.

Treba ja to delam uz ted, samozrejmne zadnej flasher se nezaruci ze se nic neposere. "u takoveho MS vytvoru se muze stat cokoliv" samozrejmne nesmi bejt BAN "taky nemam overeno" a nesmi tam bejt kernel 8xxx.

Hlavne se mi nesnazte hromadne psat ze chcete udelat hack protoze je to celkem casove narocne a tak neudelam 5ks za tejden :-)) "hlavne budou svatky"

Jinak u mne bude problem se zalohou nand takze to asi resit nebudu a udelam to v jinem xku asi. "ta zaloha se posrala asi kopirovanim z pc na pc a tu puvodni uz nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu