Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Full Homebrew Exploit - Xbox 360


tekken90

Recommended Posts

Cus hale mam to samy.. a chyba je v xexloader.. ale autori uz makaj na 21verzy... ted je stazitelna 12.. a u nekterych her maj problemy.. ale ja osobne sem se zatim setkal s problemama jen u Assassins creed 1,2 ty sou nespustitelny.. a poskubavani u conan , bayonetta jinak zatim vse slape jak hodinky :) po vanocich by mela vyjit ta 21.. tak snad to prinese zmenu =)

Tak už sem si myslel , že to je jen u mě :psp:

Mě nejde Brothers 3, Saboteur a Lego 2, Fallout 3 se sekne někdy v loadingu.

Tak je to začátek na xb360, tak než se to pořádně vyladí jak u xb1,to chvilku potrvá.

Ale jsem rád, že se to podařilo, už konečně nabourat. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A kdyz si Xko necham upravit, tak zvladnu si tam pak dat novou verzi xexloaderu nebo to zase musim nekam posilat?

ANO z'to zvladnes jen si stahnes novou verzy vypalis na CD(RW) pustis a nakopirujes urcity souborxy na hdd.. a mam zas novou verzy. nebo to muzes jen spoustet z cd.. a jen budes mazat RW a vypalovat novejsi verzy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám v system info tohle:

D:2.0.7363 - K: 2.0.7363 (BK:2.0.1880) (E:1)

Takže, pro ujištění, kdybych tam chtěl nahrát xexloader, tak není problém? Kolik by to stálo?

Tak mas kliku tobe by to slo jinak se nahrava XBReboot ne xexloader =) tim se pak poustej gamesy z hdd =) jinak cena zalezi na flasherovy.. kdyztak me kontaktuj na pm a muzem se domluvit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak u mě furt to stejný. Nic se nezměnilo, jen ta 26 najde hnedka xex. Podle mě to u mě dělá XBR_1.

Da jsem do dvd mechaniky BROTHERS 3 bez zapojeného HDD a hra NEJDE!Začne škubanice a pak se to sekne. I některý XBLA hry se trhaj, takže je to nehratelný.

Takže , buď jsem nák špatně udělal XBR , ale to se mi nezdá , nebo nevim :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem tu 26testnul a musim rict ze ma velice prijemny GUI =) jinak to na CRT televizi pres scart nebezi tak jak ma ale na komponentnim kabelu a HDMI to bezi uzasne =) a the saboteur kerej se mi na 12ce seknul pri loadu je ted hratelnej az k tem nackum jak je tam dokopete =) takze urcitou opravu bugu sem i postrehnul =) ale urcite je navine este XBR 0.5 =( chce to uz konecne upgrade=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne s kvalitou ale xexloader 26verze ma asi nakej bug v rozliseni.. na HDMI nebo komponent kabelu to bezi suprove ale na normalni TV pres cinch.. zlutej.. je porad moc velky rozliseni a na TV se ten obraz nevejde takze nevidis kus plochy.. ale jak pustis hru je to zas OK =) predpokladam ze verze 27 bude co nevidet =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusi... v XBR je odstranena kontrola.. vseho naco si spomenes.. pripojis klidne 3.5disky... nekdo na xboxscene psal ze pripojil mam zato ze 1TR 3,5 sata HDD.. s externim napajenim.. xo ho normal vzalo =) jen je potreba u 3,5HDD mit externi napajeni.. protoze xbox ma uspusobeny napajeni jen pro 2.5HDD ale ty se daji sehnat jen v kapacite max 500GB =) takze bud externi napajeni nebo si tech 12voltu privect k hdd odnekud od xka.. nekde sem mel schema desky kde je ktera voltaz... a kde se da bezpecne odebirat.. osobne premejslim nad WD 3,5HDD 2TR SATA2 =) pak bych i dal fotky a trutas jak modifikovat MS redukci na tech 12V aby bezely aj 3.5HDD bez nutnosti ext napajeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je úplně jiný, tady bude majitelů těch zranitelných xboxů minimum. Všechny ty nové verze, i když nemají updatovaný kernel, jsou na tento hack již ošetřeny a jsou zatím nezranitelné. Verzi desky zjístíme opravdu jedině z dump NANDu, jinak se to zjistit nedá. Hacked a Unhacked desky jsem tady už psal, tak schválně mě zajímá kdo má to štěstí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu