Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zajímavý problém s mechanikami...


ZydarCz

Recommended Posts

Zdravím. Mám problém s mou CD/DVD mechanikou SONY DVD-ROM DDU 1613 a LG DVD vypalovačkou HL-DT-ST DVDRAM GH20NS10. Z nějakého mě neznámého důvodu, přestaly obě tyto mechaniky automaticky otevírat cd i dvd jako dřív, nebo k tomu alesponˇ vybízet, takže je musím prostě otevírat "ručně" a navíc se mi každá z těchto mechanik objevila "dvakrát". Kdykoliv otevřu složku tento počítač má každá nějaký duplikát a všechny čtyři jsou označeny jako jednotka cd-rom, což myslím nebyly. Tím pádem mám vlastně čtyři mechaniky, a v podstatě nevím která je která. V systémových informacích jsou ale stále uvedeny jen ty pravé.

A na závěr ještě jeden problém: Když vložím do obou mechanik prázdné dvd nebo cd jediné čeho dosáhnu je, že se ani neobjeví ve složce Tento počítač, mechaniky se jen protáčejí (podle zvuků) a žádné prázdé cd nebo dvd nenačtou.Nanejvýš zamrzne počítač. Tím pádem nemůžu ani vypalovat či zálohovat své věci...

Jakmile spustím Nero 9, jediná mechanika uvedená k vypalování je najednou Image Recorder, i když to byla výše uvedená vypalovačka. Nerem to ale není, zkoušel jsem i jiné vypalovací programy a přeinstal Nera 9 a prostě žádný zálohovací program "nevidí" vložené prázdné dvd.

Prosím o radu, pokud možno podrobnější, jsem jen laik a tohle mi strašně rve nervy. Předem všem děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu