Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

zaloha instalacky na PS3


McMagic

Recommended Posts

Zdravim,

da se nejak zalohovat instalacka na PS3? - ze by si clovek po stazeni a pred samotnou instalaci zalohoval instalacku na externi HDD. klasicke copy jako u voidea atd. jaksi nikde neni;) - tak vznika otazka da se vubec nejak dostat na HDD PS3 (bez toho abych ho vytahoval ven a napojoval do PC jako obyc HDD?

Z PS3 se do PC pres sit dostanu v pohode, ale obracene to nejde (nikde v PS3 jsem nenalezl moznost sdileni souboru atd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspis neda, ale tohle jsem nikdy neresil. Otazka je, na co ti to vubec bude? Staci si zazalohovat savy, coz uz udelat jde a dostanes je ven jako normalni soubor. A o PSN hry pri smazani take neprijdes, muzes si je neomezenekrat znovu stahnout z PS Store.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspis neda, ale tohle jsem nikdy neresil. Otazka je, na co ti to vubec bude? Staci si zazalohovat savy, coz uz udelat jde a dostanes je ven jako normalni soubor. A o PSN hry pri smazani take neprijdes, muzes si je neomezenekrat znovu stahnout z PS Store.

Aha - savy atd si clovek zalohuje to je jasne...

Jen jsem mozna spatne pochopil to stazeni her na PSN. Takze kdyz si koupim gamesku pres PSN mohu si ji stahovat kolikrat chci? Nekde jsem tu cetl neco jen o 5x.. coz me zarazilo a proto me zajimalo zdali se ta instalacka da zalohovat. pokud po koupi neni nic omezeno (coz by logicky ani nemelo byt) tak neni co resit;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhnout jí můžeš na 5 různejch konzolí! kdyby to bylo neomezený tak to koupí jeden dá na net email a pass a maj to všichni !!

Takze jsem to pochopil dobre;)

kopenou hru na PSN mohu stahnout na 5 ruznych konzoli (tj unikatniho uzivatele)

Ale kazdy unikatni uzivatel si ji muze stahnout kolikrat chce?

pokud ne tak se vracim k puvodni otazce: "je tedy moznost se nejak dostat na HD PS3 a zalohovat instalacku?" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý obsah HDD se dá zazálohovat na externí HDD. Postup najdeš v návodu na výměnu HDD.

ok - hledal jsem i jiny zpusob - to me staci diky moc;)

Jedine co si tedy potrebuji poradne ujasnit je to nakupovani:)

Koupim si gamesku na email:xxx a heslo:yyy

stahnu si ji, nainstaluji, pak smazu. Toto mohu provest maximalne 5x ze ano?

A ten prodej ostatnim znamena ze jim dam svuj nick a heslo a heslo ke stazeni - tj kdyz to udelam ubyde me 1x stazeni hry.

Takze kdyz si koupim gamesku a 4x umoznim nekomu ji stahnout, tak sam pro sebe uz ji nemam moznost znovu stahnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v menu PS3 je položka zálohování všech souborů v PS3 na externí HDD nebo flashku

já jsem to už parkrát dělal..... trvá to ale docela dlouho...... zpět se pak dá zase vrátit z HDD nebo flashky do PS3.... např po výměně HDD za větší

hmm testnu, ted zalezi v jakem formatu to zalohuje - nu uvidime pohraju si stim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok - hledal jsem i jiny zpusob - to me staci diky moc;)

Jedine co si tedy potrebuji poradne ujasnit je to nakupovani:)

Koupim si gamesku na email:xxx a heslo:yyy

stahnu si ji, nainstaluji, pak smazu. Toto mohu provest maximalne 5x ze ano?

A ten prodej ostatnim znamena ze jim dam svuj nick a heslo a heslo ke stazeni - tj kdyz to udelam ubyde me 1x stazeni hry.

Takze kdyz si koupim gamesku a 4x umoznim nekomu ji stahnout, tak sam pro sebe uz ji nemam moznost znovu stahnout?

Pochopil si to špatně. Hru můžeš stáhnout na 5 různých konzolí (aktivovat na 5 konzolí !). Pokud jí však z konzole smažeš, můžeš si tu hru znova stáhnout.. klidně 100x :)

hmm testnu, ted zalezi v jakem formatu to zalohuje - nu uvidime pohraju si stim

zálohuje se to v image souboru... PS3 HDD využívá kódování, který ti běžné PC nerozpozná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu