Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Konec Premium verze???


lavima

Otázka

Recommended Posts

  • 0
tučně....

a i když má někdo černou televizi neznamená že se mu hodí černej xbox každej to má podle sebe

a prohlásit že černá je luxusnější je trochu mimo na něčem je luxusní na něčem ne :)

pěkný, snad je jasný že to je můj názor a nikomu ho nevnucuju, nemusel sis dělat vůbec práci s tučněním :P

samozřejmě že pokud máš na sobě domácí kino, video, set top box, satelitní vysílač, dvd rekordér, gramofon (:lol:), hned vedle televize a vše je černý, tak bílej xbox k tomu pasovat nebude :D řikám jen že většina dnešní elektoniky je už černá, tak jsem myslel že se lidi nebudou zlobit kvuli černý bavě faceplatu :D a jo černá mi přijde luxusnější než bílá. I kombinace černý a stříbrný (třeba u lcd) je pěkná, ale zastávám názor že černá je prostě hezčí a vác honosnější než bílá :) samozřejmě je to ale o zvyku. kdyby xko bylo od začátku černý, tak nikdo ani nepípne :D. prostě by se bralo za samozřejmost že je černý. asi jako ps3 :) taky si nikdo nesěžuje že mu to nesedí ke zbytku elektra :D

presne tak cerna je prave aut

jak si na to přišel když většina elektra je černá? jak už jsem zminoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

i když sem tema založil za účelem objasnění konce premium verze koukam že nějvětsí problemem je barva ... wow to sem nečeal :-)

jinak když mi za 14 dní prodaj (i s flashí) Elite za cenu Premium (taky sem chtěl rovnou upravenou - kvůli záruce z hrajte.cz), tak beru hned

jo, jinak čekam emajl, s info z hrejte.cz. takže se pak podělim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kruciš, tak to jsem si s nákupem Xka mohl taky chvilku počkat. Místo 60GB bych měl 120GB a jak už někdo napsal, ve stylish černé barvě, hmmm 8)

Ono MS asi reaguje na vydání PS3 slim a zlevňování PS3, ne ? Nebo cosi jsem četl, že Sony něco plánuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už se delší dobu spekulovalo o snížení ceny Xbox 360 Elite a dnes se to stalo skutečnosti. Ceny nastaly v Anglii a brzy se snad dostanou i k nám. Xbox 360 Elite bude od zítřka v UK stát jen 200 liber (v Americe bude cena snížena na 300 dolarů). Xbox 360 Arcade pak stojí 160 liber a verze Pro s 60GB diskem bude postupně vypuštěna. Proslýchá se, že Xbox 360 Elite bude dodávána i s hrami Call of Duty 4: Modern Warfare a Fight Night Round 4

Zdroj xboxweb.cz

Jinak ten elite s těma hrama by se vyplatil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Xbox 360 jde s cenou dolů

XBOX 360

Na GamesComu Sony oznámila velkou slevu u Playstationu 3, přičemž oznámila i verzi Slim. Všichni tak čekali, jak na tuhle situaci zareaguje Microsoft s Xboxem 360. Nějaké ty spekulace proběhly už včera, ale až dnes Microsoft oficiálně oznamuje, že jde s cenou Xboxu 360 dolů. Nejzajímavější nabídka je tak u Xboxu 360 Elite, který z původních 399 dolarů bude stát nyní pouhých 299 (stejně jako PS3 Slim). Aby mohl Microsoft tuto verzi prodávat za 299 dolarů, musel udělat nějaké ty škrty v balení. Hráči tak nyní už nenaleznou v balení třeba HDMI kabel. Verze Pro doposud stála 299 dolarů, přičemž nyní se dočká nové ceny 249 dolarů. Xbox 360 Arcade si nadále bude držet cenu 199 dolarů. Nové ceny pro Českou republiku nám Microsoft zatím neposlal, ale jak je dostaneme, dáme vám vědět.

Oficiální cena Xbox 360 Elite pro ČR je 6 690,-. Stojí tak o jeden tisíc méně, než nová PS3 Slim.

......................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dívám se na stránky xbox.com no a arcade verze tam jde koupit už za 129 liber a když kliknu na buy now ještě mají teď akci -10 liber takže konzole víceméně za hubičku. Doufám, že to postřehnou i u nás a cena půjde dolů. Mám zálusk na jeden kousek na hrejte.cz ale jak vidím ty ceny, že jdou dolů asi budu muset počkat než slevní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě se teda víc líbí bílej xbox, černa elektronika je pro mě už okoukaná. Mít bílou TV, DVD a všechno okolo toho by bylo imho hodně zajimavý a neokoukaný, problém ale je že když chcete třeba bílou televizi tak nemáte moc navýběr všechno je černý/černostříbrný a schánět k tomu bílí příslušenství, to se na to každej vyprdne a koupí černou a to je důvod proč má věčina lidí elektroniku černou i když by spousta lidí určitě volila radši jiný barvy. Já bych teda svůj bílej xbox za černej neměnil. (trochu mi připada jak ze scifi filmů z 80let)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nebylo to sice na mě, ale hejbnul sem. nakonec vyhrálo: ARCADE + z hrajte.cz a 120HDD z aukra. Konzole je bílá a HDD černej. a mam včechno a zároveň od každýho kousek.

jinak slíbený vyjádření hrajte.cz

...

bohuzel, zadne blizsi inf. se k nam prodejcum zatim nodastavaji,zatim

...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu