Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Navod Custom Firmware 3.40OE-A Easy Installer


EvilSta

Recommended Posts

  • Odpovědi 185
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to táta koupil PSP od jednoho týpka,kterej ho vyhrál v Coca-Cole. Za 3700. A dopředu jsem věděl jakej je fw-2.71. Úspěšně downgradováno a nahráno 3.40 oe. Byla to pohoda,není se čeho bát. Víc jsem se bál,když jsem přehrával fw SE K750. Takže díky za tohle fóru,teď už zbejvá jenom počkat 2-3 dny,pak přijde 4gb karta:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chlapy,tak po delší době zde opět píšu.Až do teď jsem si v pohodě vystačil s orig FW 2,71 s použitím devHooku a všechny hry mi šlapali jako po másle,videa atd logicky taky.takže bez problému,ale už se čím dál tím více objevují hry,které chtějí minimální FW například 3,03 a výš,tak jsem se rozhodnul, že pujdu do downgradu na 1.5 a nasledně UP na 3,40 OE-A.

Stačí teda použít ten instalátor a řídit se instrukcema?nebo musím v PSP ještě vytvářet nějaké složky nebo tak něco?Musím někde něco nastavovat?

díky za odpoved.

EDIT:no ale jak tady čtu všechny možné příspěvky na foru,tak mi to uplně kazí chut jít na 3.40 OE-A. Plno lidí píše o všemožných problémech pořád na 3.40 OE-A a navíc o problémech které já jsem v životě na 2.71 neměl.To snad nemuže být žádný custom FW spolehlivý tak jako 2.71 orig?:(

na 2.71 spustím všechno,všechno funguje,vše mam rychle udělané, jediný problém je že postupem času začínají vycházet nové hry které jdou spustit jen na vyšších FW.

plllllllsss poradí někdo co mám udělat?jaký si tam nahrát FW? nepotřebuju žádné blbustky,žádné XMB modovaní nebo co,prostě chci bezproblemově hrat ISA,divat se na filmy a poslouchat hudbu.tot vše z mých požadavku. jaky FW bude nej?jeste jednou díííky tomu kdo mi odpoví a pokusí pomoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu