Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

++++VELKÝ Console-Forum.Net Tekken 5 Online turnaj++++ - UPDATE


Nil3E

Recommended Posts

++ Console-Forum.Net Tekken Online turnaj++

Hlaste se do console forum turnaje.

Napište se do PM : CFnick - Vaše Postava - PSN nick

1. Nil3E - Lee Chaolan - nile3cz

2. Jonny - Kazuya -Jonny2602

3. aRMy-K - Steve Fox - aRMy-K

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Pravidla Turnaje:

  1. Každá postava má 4sloty,to znamená že muže být použita pouze u 4 přihlášených lidí.
  2. Ten kdo pošle žádost o registraci a bez kreditu,neplatí!
  3. Turnaj do naplnění minimálního počtu ( 8hráču) nebude odstartován.

Další instrukce budou poslany zprávou an vaše PSN

Ceny:

:arrow:1.Místo - 4500credits + Nová originální PC hra Timeshift (v hodnotě 300kč z gamehouse) + 20gb na CzShare

:arrow:2.Místo - 3700credits + Nové Promo UMD Fifa 2009 pro PSP

:arrow:3.Místo - 2800credits + 1x Slot na PSN hru (v hodnotě 50kč)

:arrow:4.Místo - 700credits + 2GB na CzShare

:arrow:5.Místo - 450credits + 2GB na CzShare

Vstup do turnaje:

Platba: 450credits (AKCE - Jinak se platí 500crdts) za přihlášení + Libovolný sponzorský dar,budete zapsani níže

(možnost poslat credits až po turnaji - pokud nezaplatíte po turnaji obdržíte negativní iTrader a budu nucen to za vás zaplatit já)

Hlaste se prosím přes PM,ICQ,MSN nebo zprávou na PSN (viz muj profil)

(možnost zrušení přihlášky a vracení veškerých crdts do půl-hodiny od odeslání PM.)

(Při pozdějším zrušení přihlašky bude navraceno pouze 100credits)

Credits nemám pro sebe ale pro to aby jsme se pak mohli rozdělit na výhru a bez credits mě ani příhlašku neposílejte.

Sponzoři turnaje:

Hledáme sponzory do turnaje ...hledáme sponzory hlavně na CFcredits a CzShare Credits,popřípadě darovat ten jeden slot na PSN hru tak v hodnotě do těch 50korun.

Každý sponzor bude zde zapsan,vaším sponzorským darem postupně navýšíte ceny pro vítěze.Na oplátku mužete obdržet pouze Thanks zde na foru ode mě a ostatních turnajovích hráčů,více již nabídnout nemohu :cry:

nasledující lide sponzorovali tento turnaj:

1. huhla - 2000credits

2. epilepticfishCZ - +2000credits

3. negto - 2000credits

4.

5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co nechápeš na tom, že je to fail s pravidlem:

2.Postava ktera už je obsazena,nesmí používat více hráčů.

?

Zatim jsou obsazené 2postavy...takže mužeš vybírat z mnoha postav a neotravovat všechny ostatní tvýma dětskýma kecama....Ještě udělaš jeden debilní post a fakt ti dam BAN ...a nebudu se s tebou sr*t.Nelíbí ? tak se nehláš a táhní....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim jsou obsazené 2postavy...takže mužeš vybírat z mnoha postav a neotravovat všechny ostatní tvýma dětskýma kecama....ještě udělaš jeden debilní post a fakt ti dam ban ...a nebudu se s tebou sr*t.nelíbí ? Tak se nehláš a táhní....

faaaailllll!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.Postava ktera už je obsazena,nesmí používat více hráčů.

je to blbost, nedává to smysl, proč bych si nemoch vybrat stejnou postavu co nepřítel? vždyť na profi turnajích to jde :)

na CF už byl turnaj v tekkenu a bylo tam stejný pravidlo, potom se zrušilo protože si chtěl snad každej nakonec změnit postavu

4.Pokud zapas neodehrajou,budou oba vyřazeni z turnaje.

na tohle pozor, jeden může chtít hrát, ale ten druhý se může vymlouvat, že nemůže, pak za to zaplatí oba...

a pokud na tohle dojde, tak ten, kdo chce hrát, musí včas upozornit vedoucího soutěže, že jeho protihráč neustáhle nemá čas, aby na konci týdne nedošlo k vyhození obou (tudíž i toho, kdo se snažil)

pokud tohle změníš, hlásím se

Han3 - JammyCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.Postava ktera už je obsazena,nesmí používat více hráčů.

je to blbost, nedává to smysl, proč bych si nemoch vybrat stejnou postavu co nepřítel? vždyť na profi turnajích to jde :)

na CF už byl turnaj v tekkenu a bylo tam stejný pravidlo, potom se zrušilo protože si chtěl snad každej nakonec změnit postavu

4.Pokud zapas neodehrajou,budou oba vyřazeni z turnaje.

na tohle pozor, jeden může chtít hrát, ale ten druhý se může vymlouvat, že nemůže, pak za to zaplatí oba...

a pokud na tohle dojde, tak ten, kdo chce hrát, musí včas upozornit vedoucího soutěže, že jeho protihráč neustáhle nemá čas, aby na konci týdne nedošlo k vyhození obou (tudíž i toho, kdo se snažil)

pokud tohle změníš, hlásím se

Han3 - JammyCZ

2ku nezměním,jen pokud by zde napsalo vice lidí stejnou žádost....MYslím jsi že máš stale dostatečně na výběr..

4ku pozměním,to uznavám tam jsem to endomyslel...nějak to promyslím...

2ka zatím zůstava,jen pokud by se lidi přihlasili a napsali již obsazenou postavu tak budu uvažovat o změně....pokud vím,tak třeba na konzolistovi bylo toto pravidlo v bojovkách také :)

btw diky hane za konečně normalně napsaný názor na pravidla,ne jako Counterfeid který mě tady zaspamoval celý topic jeho "Failama" takove idioty jako on totiz miluju koupim uplne novej Timeshift pro turnaj a on ma jen a jen blbé kecy....Pokud se to prostě někomu nelíbí tak at se nehlasí,nikoho nenutím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2ku nezměním,jen pokud by zde napsalo vice lidí stejnou žádost....MYslím jsi že máš stale dostatečně na výběr..

4ku pozměním,to uznavám tam jsem to endomyslel...nějak to promyslím...

2ka zatím zůstava,jen pokud by se lidi přihlasili a napsali již obsazenou postavu tak budu uvažovat o změně....pokud vím,tak třeba na konzolistovi bylo toto pravidlo v bojovkách také :)

btw diky hane za konečně normalně napsaný názor na pravidla,ne jako Counterfeid který mě tady zaspamoval celý topic jeho "Failama" takove idioty jako on totiz miluju koupim uplne novej Timeshift pro turnaj a on ma jen a jen blbé kecy....Pokud se to prostě někomu nelíbí tak at se nehlasí,nikoho nenutím.

sám jsi to napsal ("jen pokud by zde napsalo vice lidí stejnou žádost"), už z toho vyplývá, že na tom něco zbytečnýho bude, je to úplně zbytečný pravidlo, nedává smysl, jestli to udělali na konzolistovi, tak ať si to tam udělali, máš ale svojí hlavu, já bych se radši podíval na profi turnaje, kde je to povolený (třeba asi kvůli tomu, že hráč trénuje pár měsíců s určitou postavou a pak by ji nemohl použít?)

navíc, nevím jaký budu mít lagy, sekání (zmáčkneš a projeví se to po půl vteřině, strašný), s tímhle jsem u tekkena měl velký problémy, pokud bych měl lagy, beru si eddyho nebo christie a spamuju ty jejich komba na 2 tlačítka, pokud nebudou lagy tak beru marduka a dělám časově přesný a účinější komba, věř mi, tohle moc dobře znám a fakt nevím jak se mi to bude sekat, nevím do čeho jdu a tak se nebudu ztrapňovat, že vypadnu hnedka v prvním kole, díky tomu, že jsem si vybral marduka a sekalo se to jako sviň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sám jsi to napsal ("jen pokud by zde napsalo vice lidí stejnou žádost"), už z toho vyplývá, že na tom něco zbytečnýho bude, je to úplně zbytečný pravidlo, nedává smysl, jestli to udělali na konzolistovi, tak ať si to tam udělali, máš ale svojí hlavu, já bych se radši podíval na profi turnaje, kde je to povolený (třeba asi kvůli tomu, že hráč trénuje pár měsíců s určitou postavou a pak by ji nemohl použít?)

navíc, nevím jaký budu mít lagy, sekání (zmáčkneš a projeví se to po půl vteřině, strašný), s tímhle jsem u tekkena měl velký problémy, pokud bych měl lagy, beru si eddyho nebo christie a spamuju ty jejich komba na 2 tlačítka, pokud nebudou lagy tak beru marduka a dělám časově přesný a účinější komba, věř mi, tohle moc dobře znám a fakt nevím jak se mi to bude sekat, nevím do čeho jdu a tak se nebudu ztrapňovat, že vypadnu hnedka v prvním kole, díky tomu, že jsem si vybral marduka a sekalo se to jako sviň

S tím pravidlem uvidím,Lidi hlaste se,pište jaké chcete postavy. Podle toho kolik lidi napíše tak smažu pravidlo...Chtěl jsem to tak udělat...rpotože pak bude hrat například 5lidi ze stejnou postavou a to je podle mě uplně o ničem.

btw.:

Mužeme to testnout,napiš a zahrajeme a uvidíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že zatím se moc lidí nepřihlásilo , rád bych pomohl jako sponzor rád pošlu 1800 creditu aby se mohla navýšit odměna(třeba je to motivuje). Když tak mi pošly pm kdy chceš poslat credits.

a sponzorský dar budu určitě nesmírně rád,výhra se zvětší mam nové kredity i já..tak ji navýším co nejvíce to pujde.

Update

+Uprava pravidel

+Nové lákavější ceny

+Zlevněný vstupní poplatek

+Nové možnosti počátečního poplatku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu