Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Games na Asus EEE 1000h


crafterr

Recommended Posts

Zdravim všechny, chci se zeptat jestli vas napadají nějaký starý, dobrý a hlavně léty osvědčený hry, co na tenhle mini notebook dát.

Dík všem :?

:arrow: PS: nemá cenu psát že na takovej krám nic nejde, hry typu Warcraft 3 tam jedou na full:) znova dík, čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CSko ani omylem. Jsou tam nehorázný fps ( a to mám ještě 2gb ramky, bude to nejspíš rozlišením Litříka ), tudíž ani Source s největší pravděpodobností nepůjde. Bohužel :cry:

Hrál jsem přes to WoWko ( fps také nejsou nejlepší, ale ve starém světě na kouknutí do aukce, crafting,... to ujde ), Warhammer 40k( DoW s vypnutými detaily v pohodě, s postupním instalováním datadisků je to horší ), Mafia, LEGO Star Wars ( nejspíše i další LEGO hry - zábava na dlouho ), Warcraft 3, Quake III Arena, Diablo II + datáč, AoE II,...

Někde na internetu jsem jednou našel stránku, kde byli napsaný ozkoušený hry.. bohužel už nevím, kde.

Ten BF: Heroes, by stál za zkoušku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedy: anonymous ma pravdu

HW požadavky hry

Minimální požadavky

Procesor: 1.2 GHz procesor

Graf. karta: s podporou DirectX 7

RAM: 256 MB

HDD: 3 GB

Operační systém: Windows 2000, ME, XP, Vista

Pro internet: rychlost 256Kb/s

Doporučené požadavky

Procesor: 2.4 GHz procesor

Graf. karta: s podporou DirectX 9

RAM: 512 MB

HDD: 3 GB

Operační systém: Windows 2000, ME, XP, Vista

Pro internet: rychlost 256Kb/s

zdroj : zaparit.cz http://www.zaparit.cz/hry/online-hry/counter-strike-source

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedy:wowko ? blázne na mym hp 530 mi slo burning crusade na střední jakž takž plynule (kolem 25fps) nevěřim že na eee by šlo plynule na minimum. a Wotlk ten damna podobný fps ale na minimum grafiku v 1280x1024 takže u eee bych wow nevěřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevm jestli to tady někdo psal ... ale musíš si stáhnout jinej ovladač grafiky ... napiš do google asus eee forum a vyplivne ti to EN forum kde si je stáhneš pak ti pujde nastavit jakýkoliv rozlišení hry tudíš pojede většina her

jinak source jsem hrál na asus eee 701 a jel bez seků ;) (stačilo to dobře nastavit a mít správný ovladač)

na eee 701 jsme hrál celkem v pohodě wow , battlefield 1942 , hl2(ale byl tam nějaký problém nešlo se dostat přes načítání ve hře) cs 1.6 atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

world of goo super hra,gta sa,vc , max payne tohle vše by ti mělo jít + na youtube je plno ukazek jak lidi na eee hrajou ruzne hry..

jo a ještě gta sa jsem hrál na eee 701 - hratelné ... max mi třeba nefungoval ... chvíli jsem ho hrál a pak mi to vyskočilo

jinak u hodně her se dá snižit grafika a zároveň i nároky na HW nejen s těmi možnostmi co jsou v menu :) jendou jsem našel stránku která k tomu pomáhala (editovat většinou nějaký soubor nebo třeba v hl,cs,hl2,css něco napsat do console ;) :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedy:wowko ? blázne na mym hp 530 mi slo burning crusade na střední jakž takž plynule (kolem 25fps) nevěřim že na eee by šlo plynule na minimum. a Wotlk ten damna podobný fps ale na minimum grafiku v 1280x1024 takže u eee bych wow nevěřil.

Psal jsem, že je to dobré na vběhnutí do aukce nebo pošty, či nějakej crafting. V Azerothu ty FPSka jsou ještě relativní dobrý. V TBC a WotLK jsem na EEE nebyl.

nevm jestli to tady někdo psal ... ale musíš si stáhnout jinej ovladač grafiky ... napiš do google asus eee forum a vyplivne ti to EN forum kde si je stáhneš pak ti pujde nastavit jakýkoliv rozlišení hry tudíš pojede většina her

Díky moc, to jsem nevěděl! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevm jestli to tady někdo psal ... ale musíš si stáhnout jinej ovladač grafiky ... napiš do google asus eee forum a vyplivne ti to EN forum kde si je stáhneš pak ti pujde nastavit jakýkoliv rozlišení hry tudíš pojede většina her

jinak source jsem hrál na asus eee 701 a jel bez seků ;) (stačilo to dobře nastavit a mít správný ovladač)

na eee 701 jsme hrál celkem v pohodě wow , battlefield 1942 , hl2(ale byl tam nějaký problém nešlo se dostat přes načítání ve hře) cs 1.6 atd

Mohl bys mi prosím říct jak se to menuje nebo jak to funguje. Nějak sem to nenašel. Díky díky :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bys mi prosím říct jak se to menuje nebo jak to funguje. Nějak sem to nenašel. Díky díky :?

no tady je to forum http://forum.eeeuser.com/

už nevím jak se to jmenuje je to dlouho co nemám eee ale je tam program i na takt + teplota + nastavení větráku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu