Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevi nekdo jestli jde porazit toho "Charona" (proste toho vyschlyho typa s kosou :) ) na ty lodi? ... nejak se mi ho nedari sejmout.

A prave ze zajimavy je, ze kdyz vas sunda, hra jde dal ... zadnej checkpoint zpet, nic. Jakoby to bylo v palnu, ze vas sunda. Tak jestli ho nekdo nesejmul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem ho zabil... ale až když sem u něj byl znova... je to tam jako takovej zlom v ději hry... prostě tě to přenese do toho "žaláře" a tam pokračuješ... až se k němu dostaneš znova tak ho zabít už musíš;)

kua... tekken byl rychlejší:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, tak sem se vratil z toho zalare, ze mu jako tentokrat nakopu tu prdel a ono nic. :D Pokazdy, kdyz mu jde do tuhyho, si hura vyskoci nahoru na lod, vklidu doplni zivoty a jeste si k tomu na me posle tu svoji Palmex vlnu. Neni v tom nejakej zakopanej pes? Diky predem, uz mi fakt tecou nervy. :)

EDIT: Tak uz sem na to prisel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ocitl jsem se v areně, kde po zemi křížem projíždějí gilotyny a jsou tam dva obři se sekyrami a štíty. Jaký je na něj nejlepší útok? pokažde když do nich rubu mají štít a pak mi to okamžitě vrátěj. :(. podaří se mi zabít maximálně jen jednoho a to magií (pěstí o zem) pak se nad jední rosvítí kolečko a uříznu mu palici, ale na toho druhého magie nezbyde a meči ho nejde dát :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[][]/\ to jim rozbije stit

JOooo... to mi stačilo vědě, já si nevšiml že ti štíty jdou ničit :))))

hned napoprvé :))))) Dík jedu dál :psp:

Ještě by mě zajímalo jestli nejde hra vrátit zpět z Easy modu na normal. Shodil sem to na Easy v tý pasáži co jsem nemohl udělat a teď už to nechci hrát na Easy ale na normal který jsem zvolil na začátku hry. Je to teď zase nějak moc rychlý :(. Jde to nějak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JOooo... to mi stačilo vědě, já si nevšiml že ti štíty jdou ničit :))))

hned napoprvé :))))) Dík jedu dál :psp:

Ještě by mě zajímalo jestli nejde hra vrátit zpět z Easy modu na normal. Shodil sem to na Easy v tý pasáži co jsem nemohl udělat a teď už to nechci hrát na Easy ale na normal který jsem zvolil na začátku hry. Je to teď zase nějak moc rychlý :(. Jde to nějak?

:D tyvoe to je jako docela důležitá věc.... :D bys mohl číst co ti ta hra napovídá :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nwm...mě se to ještě nikdy nestalo že bych na to klikl...jinak moc daleko na normal nejseš byls asi ve 40% hry to mas zachvilu na normal....ja sem to paril na Very hard a taky to nemuzu dat nemam zadnou magii....jinak nez sem se k tomu dostal tak mi to trvalo 8:30 (ne minut ale hodin :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nwm...mě se to ještě nikdy nestalo že bych na to klikl...jinak moc daleko na normal nejseš byls asi ve 40% hry to mas zachvilu na normal....ja sem to paril na Very hard a taky to nemuzu dat nemam zadnou magii....jinak nez sem se k tomu dostal tak mi to trvalo 8:30 (ne minut ale hodin :))

Njn :) já nejsem zase tak zručnej pařan a hlavně newidržím něco opakovat pořát do kola a zkoušet to znovu a znovu.... já se pak vždycky naseru a kašlu na to :)). Proto je lepší to pařit na střední obtížnost a dohrát to :) Jinak mi to tam trvalo něco přez 4 hodiny myslím. :) už jsem zase o dost dál ale na easy je to fakt moc fofr nejde to teda nějak vrátit aspoń na ten normal? já to tam newidím nikde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no boužel jakmile to změníš ve hře z normal na easy tak už to nejde :roll:, M.solid pokud můžu doporučit tak si dej tu nejtěžší obtížnost je to mnohem zábavnější :) :D

BožeBože ..... no jo ale mě se to už nechce hrát od začátku :X. Nemá někdo save na hard, na tom samém místě? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe a ctes ty vubec neco, co ti ta hra pise? :) ... hra se uklada tim, ze vzdycky na urcitym miste sviti takova nebeska "lampa", no urcite to neprehlidnes ... a k ty dojdes a zmacknes kolecko ... tot vse
oprava to neni vse musis si vybrat pozici hry :D jinak pak v menu takovej velkej napis LOAD GAME
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu