Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Harry Potter and the Order of the Phoenix


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

a este jak mam hledat ty cleny pro ten DA klub nebo co tak je tam Collin a tomu ulit fotak na rimsu ale ja nwm jak k nemu kdz si dam stul pod ten okap tak na nej nemuzu neukaze se mi trojuhenik a kdyz du po schodech nahoru je tam druhej okap tam vylezu nekam a nemuzu dal:( a pak nwim co delat v ucebne obrany proti cerny magii kdyz vytahnu hulku tak me ta tlusta kr*va posle pryc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Caute,kdo jste dohral HP5??Seknul sem se na dvou ukolech jeden:Mam najit 5 mluvicichsoch(gargoyles)-> mam 4 a dalsi je ze v nebelvirsky vezi mam nejspis ginny weasleyovou,pro kterou sem delal ukol,myslim,ze sem ho nedodelal,ale nemam poneti,co tam mam udelat...poradte nekdo pls

mail:Mark182Hoppus@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

pls- poraďte mi toho pátýho gargoyla, já ho nemůžu najít a už ho hledam snad tři hoďky :)

EDIT: u toho věštění mam přes ty schody přetaženej provaz, víte jak se přes něj dostat k tý sošce :?: ;)

EDIT2: jo a hraju to na PSP a ne na compu jako Mr Crazy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a este jak mam hledat ty cleny pro ten DA klub nebo co tak je tam Collin a tomu ulit fotak na rimsu ale ja nwm jak k nemu kdz si dam stul pod ten okap tak na nej nemuzu neukaze se mi trojuhenik a kdyz du po schodech nahoru je tam druhej okap tam vylezu nekam a nemuzu dal:( a pak nwim co delat v ucebne obrany proti cerny magii kdyz vytahnu hulku tak me ta tlusta kr*va posle pryc :)

jn, ten stůl musíš dát pod ten okap na rohu, tam je takovej větší sloup po kterým vyleze a co se týče tý dolores, tak já jsem tam vlez s neviditelným habánem ukrad jsem jí něco z kabinetu a byla pryč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty chrlice uz jsem dal, ten poslední byl ve čtvrtým patře na takovým balkoně;). Teď už mi zbejvá jen jeden quest a to je něco pro Ginny, je v nebelvírský společenský místnosti, ale nemůžu si s ní promluvit, víte co pro ni mam udělat:?: ;)

EDIT: jo tak už jsem na to přišel měl jsem jí sehnat něco z kabinetu umbridgeový, ale potom co jsem to splnil tak je pořád v nebelvírský místnosti. Mam udělat ještě něco:?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Tak já se pro změnu zasek u dvou misí: 1. Spol. místnost Nebelvíru. Nikdo po mně nic nechce, ale mám tam označenej úkol (a to už jsem pro Ginny přines ty lahvičky) 2. Transfiguration courtyard. Přijdu tam, ale nevim co mám dělat (zkoušel jsem všechny různý kouzla na tu věc uprostřed, ale nic). Dík za odepsání (kdyžtak mail:nedved11pavel@seznam.cz, ICQ:330-676-131):psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Tak já se pro změnu zasek u dvou misí: 1. Spol. místnost Nebelvíru. Nikdo po mně nic nechce, ale mám tam označenej úkol (a to už jsem pro Ginny přines ty lahvičky) 2. Transfiguration courtyard. Přijdu tam, ale nevim co mám dělat (zkoušel jsem všechny různý kouzla na tu věc uprostřed, ale nic). Dík za odepsání (kdyžtak mail:nedved11pavel@seznam.cz, ICQ:330-676-131):psp:

Mám úplně stejný problém :) pls poradte nekdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty chrlice uz jsem dal, ten poslední byl ve čtvrtým patře na takovým balkoně;). Teď už mi zbejvá jen jeden quest a to je něco pro Ginny, je v nebelvírský společenský místnosti, ale nemůžu si s ní promluvit, víte co pro ni mam udělat:?: ;)

EDIT: jo tak už jsem na to přišel měl jsem jí sehnat něco z kabinetu umbridgeový, ale potom co jsem to splnil tak je pořád v nebelvírský místnosti. Mam udělat ještě něco:?:

ne to se deje normalne,kdyz pro ni udelas ukol,mas ji stale vyznacenou,ale uz si s tebou ani nepromluvi...pokud udelas vsechny ostatni ukoly hra pojede dal...

Mám úplně stejný problém :) pls poradte nekdo

Myslim,ze by stacilo precist si zacatek topiku,ale to je jedno..Pro ginny uz neudelas nic..kdyz ji prinesses ten lektvar,tak je to hotovy..A ten posledni ukol je pravdepodobne najit 5 talking gargoyles cili 5 mluvicich chrlicu..Opet,kdyz projedes vsechny odpovedi,tak se dokonce i dozvis,jak a kde je najdes:)

vse co popisuju je tady

http://www.console-forum.net/showthread.php?t=30237

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu