Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS shift-Konečně jiný speedy???


Neo....

Recommended Posts

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak jsem si stáhnul taky nfs shift v cz upravil jsem si akorát barvu auta spustil závod, hra se načítala a najednou přestala a psp se vyplo... Nevíte pls někdo co s tím? Jestli si mám v psp něco nastavit... Ta eng verze mi normálně šla. Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to sice hrozný, ale baví mě to.. sem 35% k bmw... ale co mě fakt vyloženě mrzí, sou jízdy do a hlavně z kopců - jedu lotusem exige z kopce 250, dám nitro, jedu 260 a pak rychlost stagnuje, přestože jedu ještě dobu z ukrutnýho kopce na plnej knedlík.... a ještě to umocněj větou na začátku ve stylu: "konečně reálné chování aut" :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vcera zacal hrat a musim rict ze dobry, urcite zase krok k lepsimu po poslednich dilech ktery mi vydrzeli v psp vzdycky prvnich par zavodu. Jenom me docela stve to driftovani, pekne blbe udelany. Ale jinak to celkem de a myslim ze to dohraju, jeden z dilu ktery extra nenadchne ale ani neurazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vcera zacal hrat a musim rict ze dobry, urcite zase krok k lepsimu po poslednich dilech ktery mi vydrzeli v psp vzdycky prvnich par zavodu. Jenom me docela stve to driftovani, pekne blbe udelany. Ale jinak to celkem de a myslim ze to dohraju, jeden z dilu ktery extra nenadchne ale ani neurazi.

co máte všichni na ty drifty?: :D:D uplně v pohodě :D... v předposlením levelu jsou "vstupní závody" právě drifty :D...tam sem se vyhrál....

právě jak sme koukal na PC videa tak už se těšim na ty drifty s volantem,to bude!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krom toho ze to driftovani v Shiftech ma s opravdovym driftovanim spolecnej jenom nazev skoro nic. :D Bud se tomu autu do toho driftu vubec nechce, kadyz uz ho do nej dostanu tak se z nej skoro neda dostat pryc a samotnej prubeh driftu je skoro neriditelnej. Nevim asi jsem moc zmlsanej LFS. :D

Jinak na PC s volantem jsem na to taky zvedavej, vypada to na peknej kopec zabavy vsecky auta budou asi hodne pretacivy. Jenom me mrzi ze po zkouknuti nekolika gameplay videi si o simulaci muzem zase nechat jenom zdat. Ackoli na tom delali lidi co maj za sebou takovy pecky jako GTR nebo GT Legends tak se o cisty simulator urcite nejedna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nechápu jak někdo může napsat že je to o dost horší než undercovery (vždyt underkovery byli totální nerealistickej hnus) nebo to dokonce někdo srovnává s pro streetama (to už je podle mě vrchol demence ptz to byli nejhroší needy)

po grafický stránce to neni špatný, určitě je ale eště co vychytávat, škoda toho tuningu a kupování aut

hratelnost je průměrná...když sem poprvní zmáčknul kolečko a viděl jak to aute jde do smyku řekl sem si tak to je hustý ale jakmile sem dal šipku abych to vyrovnal tak mě to zas trochu zklamalo ale nevadí

celkově bych této hře dal hodnocení 6.5 z 10 a jmenovku zatim nejlepších needů

zatim závodní hra která mě nejvíc bavila byla Ridge Racer 2 čekám kdy jí něco překoná

vy tady furt řikáte že na GT to určitě nemá ale jak si tom můžete bejt tak jistý aby ste pak nebyli zklamaný až z toho vyleze nějaká sračka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to už seš velkej kluk.

edit. já odjezdil pár závodů a zatím to nechal bejt. ale fakt mě ta hra překvapila. je to fakt dobrý :D lepší než všechny předchozí nfs na psp

asi si jenom zapomnel na prvotni NFS:U Rivals... ty byli, jsou a doufam ze nebudou nejlepsi NFS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno už to hraju od 12.9. na cfw 5.50gen a není to nic moc. grafika kromě rozmazávání při

vyšší rychlosti a přesvětlení není nic moc. Rozlyšení odlesku je otřesné. jsou vydět jenom

nějaké barevné fleky. to i WRC ma lepší grafiku. Nový engine tam sice asi je ale není to

nic moc. Kromě hezkého akčního menu (a songu od deadmou5a) je to další katastrofa. zatím

jsem se nedostal k žadnemu tuningu jak vizualnímu tak k upravení motoru. Řízení je jako v

NFS 2 special edition :) absolutně nereálné.Na rovině se skoro vubec nedá zatáčet maximálně jezdit zleva doprava. Naopak když vjedete do zatáčky a dáte ruční brzdu (O) tak se auto dostane driftu který má vždy stejný poloměr. Nyní klikněte(opravdu jen klikněte krátce) do opačného směru a auto se samozřejmě z driftu okamžitě dostane jak už to v životě bývá xD.Driftove závody se od normálních prakticky neliší kromě toho že tam máte místa z kterách se kouří a máte driftovat co nejblíže kolem nich. Drifty se jezdí na stejných tratích jako normální závody. No nevím jakto že ta hra má přibližně 1,5gb. Tomuhle výtvoru EA psp shits® dávám 2/10 ale za ty reklamy snižuju na 1/10. Mnohem lepší je i ridgeracer. Asi nej zavodní hra s autama je Juiced 2. Nekupovat, neničte si život. jen mi je líto že ostatní hry mi na cfw 5.50gen nejedou takže nemam ted co hrát. Musím čekat na 6.00gen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu