Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS shift-Konečně jiný speedy???


Neo....

Recommended Posts

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jo a nedoplňuje se vid xD ... Juiced 2 je podle tebe nejlepší jo? Juiced sem zařadil na úroveň Undercoverů je to hrůza a děs ale každej má asi jinej názor na hry...někdo jen z principu že to je NFS a že všechny až na MW byli sračky říká že tohle je taky což s nim nesouhlasim...sem zvědavej na GT ale moc nadějí do toho taky nedávám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a nedoplňuje se vid xD ... Juiced 2 je podle tebe nejlepší jo? Juiced sem zařadil na úroveň Undercoverů je to hrůza a děs ale každej má asi jinej názor na hry...někdo jen z principu že to je NFS a že všechny až na MW byli sračky říká že tohle je taky což s nim nesouhlasim...sem zvědavej na GT ale moc nadějí do toho taky nedávám

a v reálu se ti doplňuje??

jo dopnuje se vlůastně v checkpointu (10,20,30 se ti doplní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno už to hraju od 12.9. na cfw 5.50gen a není to nic moc. grafika kromě rozmazávání při

vyšší rychlosti a přesvětlení není nic moc. Rozlyšení odlesku je otřesné. jsou vydět jenom

nějaké barevné fleky. to i WRC ma lepší grafiku. Nový engine tam sice asi je ale není to

nic moc. Kromě hezkého akčního menu (a songu od deadmou5a) je to další katastrofa. zatím

jsem se nedostal k žadnemu tuningu jak vizualnímu tak k upravení motoru. Řízení je jako v

NFS 2 special edition :) absolutně nereálné.Na rovině se skoro vubec nedá zatáčet maximálně jezdit zleva doprava. Naopak když vjedete do zatáčky a dáte ruční brzdu (O) tak se auto dostane driftu který má vždy stejný poloměr. Nyní klikněte(opravdu jen klikněte krátce) do opačného směru a auto se samozřejmě z driftu okamžitě dostane jak už to v životě bývá xD.Driftove závody se od normálních prakticky neliší kromě toho že tam máte místa z kterách se kouří a máte driftovat co nejblíže kolem nich. Drifty se jezdí na stejných tratích jako normální závody. No nevím jakto že ta hra má přibližně 1,5gb. Tomuhle výtvoru EA psp shits® dávám 2/10 ale za ty reklamy snižuju na 1/10. Mnohem lepší je i ridgeracer. Asi nej zavodní hra s autama je Juiced 2. Nekupovat, neničte si život. jen mi je líto že ostatní hry mi na cfw 5.50gen nejedou takže nemam ted co hrát. Musím čekat na 6.00gen

Zrovna v Ridge Racer když driftuješ, tak auto opisuje zatáčku i když točíš na druhou stranu. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to pohoda....mnohem reálnějjší zatim než všechny NFS.....aspon můžeš nabourat,a když fičíš s nitrem,a zatočíš,tak hodíš nehorázný hodiny a rosekáš se :lol:

jinak zkoušel někdo ad hoc? me se v adhocu ta hra hrozně zrychlý....jako framerate....jako když přetáčíš video......jak to? :O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby mel nekdo save, tk bych chtel poprosit jestli by ho nekdo neupnul, pac sem se zasek a neak uz mi to nejde

EDIT: sry, nekouknul sem se na 7 stranu

EDIT2: tk ten save nefunguje na NFS: Shift s cz verzi, tk kdyby byl nekdo tak ochotnej a upnul by na tu ceskou verzi, byl bych rad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby mel nekdo save, tk bych chtel poprosit jestli by ho nekdo neupnul, pac sem se zasek a neak uz mi to nejde

používej oči! upoval jsem sem 100% sejv ;)

edit: tak sem právě zjistil že někomu to píše chybu... tak během chvíle bude reupload

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to hraju asi tak druhý den - mám CZ verzi, první věc co mě překvapila, že se vůbec dělali s CZ dabingem, když ani na velkých konzolích a na PC jsou prý jen titulky. Jenže ten dabing tam ani nemusel být, protože jestli tam řekne 10 vět za celou hru.. No nic, co se mi líbí je grafika, která je povedená a ten "killcam", nicméně reálné poškození chybí, auta při každým zaškobrtnutí jdou automaticky do hodin, a za chvíli to člověk asi bude mít dohraný, a navíc chybí multiplayer přes infrastructure, což mě nakrklo asi nejvíc.. prostě koukat se na to dá, dokonce to je i trochu zábavný, je to samozřejmě arkáda, ale má to spoustu chyb, je to upečený moc rychle, kdyby na tom ještě mákli, tak by se z toho dala udělat dobrá gameska.

A propó, když tady máme (opravte mě pokud se mýlím) historicky druhou PSP hru s CZ dabingem, kdy konečně se někdo asi pustí do nějakýho pořádnýho RPGčka, který by nám počeštili? Já nepotřebuju český Needy, ani Fifu.. A už vůbec ne debilní Pursuit Force..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to hraju asi tak druhý den - mám CZ verzi, první věc co mě překvapila, že se vůbec dělali s CZ dabingem, když ani na velkých konzolích a na PC jsou prý jen titulky. Jenže ten dabing tam ani nemusel být, protože jestli tam řekne 10 vět za celou hru.. No nic, co se mi líbí je grafika, která je povedená a ten "killcam", nicméně reálné poškození chybí, auta při každým zaškobrtnutí jdou automaticky do hodin, a za chvíli to člověk asi bude mít dohraný, a navíc chybí multiplayer přes infrastructure, což mě nakrklo asi nejvíc.. prostě koukat se na to dá, dokonce to je i trochu zábavný, je to samozřejmě arkáda, ale má to spoustu chyb, je to upečený moc rychle, kdyby na tom ještě mákli, tak by se z toho dala udělat dobrá gameska.

A propó, když tady máme (opravte mě pokud se mýlím) historicky druhou PSP hru s CZ dabingem, kdy konečně se někdo asi pustí do nějakýho pořádnýho RPGčka, který by nám počeštili? Já nepotřebuju český Needy, ani Fifu.. A už vůbec ne debilní Pursuit Force..

kdybys to nahodou dohral na 100% , upnul bys sem save?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu