Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dante's Inferno


Mikelic

Recommended Posts

mám problem s chlapkem co vyleze z pusy te velke babe (má štít a velkej meč), chvilku do něj mlátím a on mi mezitim ubere 3x vic HP než já jemu,navic ty jeho utoky nejdou odrazit. Je na něj nějakej trik nebo taktika, nebo se ho mam pořád dolkola snažit zabít a snad to někdy vyjde?

Righteous Path=nejleší kouzlo na bosse. 2x-3x to na něj zakouzli a je po něm. Celkem nuda;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

bohužel v tomto případě si nejsem jist...nemůžu ten Martyrdom najit ani v jednom stromě (HOLY a UNHOLY UPGRADES) pouze jeho vylepšení lvl 2 a lvl 3...takže má otázka přetrvává..jak zakouzlit Martyrdom :!:

Jo sry už jsem si vzpomněl co je Martyrdom! To je kouzlo, které dostaneš po zachránění Beatrice:) Takže je to jedno z hlavních kouzel stejně jako Righteous Path atd. Tyhle kouzla se kouzlí ŠIPKAMI!!;) Teď nevím, která to je šipka, ale myslím, že doprava. Doleva je Righteous Path, nahoru to kouzlo, které dostaneš po otci a dolů je taková tak růžová koule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji poradit, právě jsem v té pozici, někde kolem 33 % a teče tam láva, pobiju všechny příšery, ale jakmile skáču po těch točících se kolech tak se nemůžu dostat na ten poslední, seknul jsem se tam a nevím jak dál. Poraďte někdo:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já mam dohráno a poslední boss byl celkem jednoduchej. u takovýho cerbera jsem se zapotil mnohem víc. a celkově hra pecková. je to sice naprostá kopie god of war, ale je to zatraceně chytlavý a zábavný. a navíc mi přišlo, že to má i znatelně delší hrací dobu než gow

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej lidi mam takovej problém normal jdu do hry vse v poho nazačatku jak skocim do té lodi a pak ven tak se to tam pak načítá a pak je ukázka s nějakym bossem nebo co to je no a pak se mi to furt načítá a nic

Možná špatná hra, zkus stáhnout jinou verzi:)

www.gamestorrents.com

:arrow:osvědčeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro Sreepeo ...na těch ozubených kolech...musíš skočit do leva (s použitím dvojitého skoku) a pak až na ten poslední zpátky do prava (z toho posledního se dá obskočit to svisle se točící kolo...je to poměrně těžké a je tam jen ten nahatý člověk co čeká na spasení nebo smrt).

Good Luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej lidi mam takovej problém normal jdu do hry vse v poho nazačatku jak skocim do té lodi a pak ven tak se to tam pak načítá a pak je ukázka s nějakym bossem nebo co to je no a pak se mi to furt načítá a nic

Něco podobnýho se dělo i mě. Načítání mi trvalo brutal dlouho asi tak 15-20 minut. Nakonec sem zjistil že je to paměťovkou takže pudu do new...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sekl jsem se. Jsem za těma točícími kruhy. Jsem v místnosti kde uprostřed je páka, kterou když použiji sjedou dolu po kolejnicích tři skály(dva postraní jsou malé prostřední největší s lebku a zuby) nevím jak mam na ně vyskočit, abych se mohl dostat do vrchní místnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro Dupenka ...proti páce je ve zdi výklenek, ve kterém je další páka (ta je na vrata, která se za chvíli zavřou). Otevřeš vrata, rychle seskoč a zatáhni za páku uprostřed místnosti a rychle (než sjede ta ozubená skála) zas vylez zpátky do toho výklenku a až skála sjede tak na ni vlez a nech se vyvést nahoru.

3minuta

good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro soused ...krok po kroku to nebude...musíš hnout pákou, aby vyjela plošina (ta za chvíli zase zajede), po plošině přeskočíš na nejbližší stěnu a když vlezeš do pravého portu mělo by tě to vykopnout v portu vlevo nahoře (musíš to vychytat aby tam byla pod tím portem zrovna plošina co létá kolem) a ty musíš dopadnout na tu plošinu, která tě odveze. Když tu plošinu netrefíš, dopadneš jakoby na začátek a musíš opět znova.

8:35 minut

good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro Sonic ...jen do něj šít kolečkem, sám ti začne střílet do pravé hlavy, skákat a střílet kříže. Až padne hlava na zem, jit ke krku kde je zobrazeno R (zmáčknout R a pak se řídit nápovědou - trojúhelník apd.) To samé s levou hlavou a u prostřední hlavy je rozdíl v tom, že jí pak vlezeš to tlamy a mačkáš kombinace knoflíků :idea:

good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl jsem se optat zda existuje vice verzi danteho pekla? Jelikož se mu zdá jako by moje verze měla nějakej mizernej zvuk..přepokladam že je to od samich tvurcu jako bylo God of war a tam se mi zdal zvuk lepsi(lahodnější :) nebo jestli se mi to jen zda.. Myslim ale že mam standartni velikost souboru 1,7GB

Díkec za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu