Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dante's Inferno


Mikelic

Recommended Posts

  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dante's inferno neni pokracovani GOW... pokracovani GOW je na PS3... tohle je hra s vlastnim pribehem a hlavnim hrdinou... Cetl jsem ze se tam bude bojovat proti 7 smrtelnym hrichum... A dokonce i proti samotne smrti... ten souboj vypadal moc pekne... ale spis na xbox verzi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Božská komedie vám nic neřiká!?!?!?!....prej pokračování God of War- ten byl dobrej =D

jo nekde jsem cetl ze je to podle naky filmovy predlohy "Bozska komedie" ale vypada to fakt pekne... myslim ze to bude lepsi jak GOW i kdyz asi zamrzi to ze v cele hre asi budete chodit pouze s kosou a i u ty zdokonalovat skilly8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dantes inferno je pokracovani GOW. proto to vypada stejne ;-) ma to byt mazec. taky se na to kotel tesim
jo nekde jsem cetl ze je to podle naky filmovy predlohy "Bozska komedie" ale vypada to fakt pekne... myslim ze to bude lepsi jak GOW i kdyz asi zamrzi to ze v cele hre asi budete chodit pouze s kosou a i u ty zdokonalovat skilly8)

ojoj tady máme na fóru vtipálky xDD

Dante's Inferno je plánována jako trilogie podle knihy Božská komedie od Danteho Alighieriho http://cs.wikipedia.org/wiki/Bo%C5%BEsk%C3%A1_komedie

(neučí se tohle dneska už na ZŠ ? :lol:)

a nevíte kdy to má vyjít?

v únoru 2010

to video nahoře je ale z nextgen verze.. screeny z PSP jsou tady http://media.psp.ign.com/media/143/14342775/imgs_1.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SyNdRo23X:rofl,teda s prominutim ty si vážně blb...prej Božská komedie a nejaká filmová předloha.....ja myslel,že se o jednom z nejzásadnějších děl italské historické literatury učí už v 5.třídě :lol: tady je vidět jak upadá vzdělanost české populace....:dozey:

například tohe je mega známýje to i na wiki...:

Posléze se hrdina ocitá před bránou pekla. Nad ní je nápis: Mnou vchází se do trýznivého města, mnou vchází se do věčné bolesti, mnou vchází se k těm, které Bůh věčně trestá. Mnou dal Pán průchod spravedlnosti, jsem z boží moci, dílem lásky jdete, jsem sklenuta nejvyšší moudrostí. Patřím k těm věcem, které v tomto světě jsou od věků. A navždy potrvám. Zanechte vší naděje, kdo vstupujete.

abych nebyl OT,tak na tu hru se mega těšim....prej tam budete procházet i devíti kruhy pekla(viz Božská komedie:dozey:) a v každém kruhu budou jiná monstra podle toho na jaký hřích je kruh zaměřen nebo za co tam jsou duše....o souboji se Smrtí nic nevim...jen že na začátku ukradnete smrti její kosu,a druhá zbraň bude stříbrný kříž od vaší milované Beatrice....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Ohlášeno demo Dante's Inferno (sice uz je to z 11.11.2009, ale co uz...)

Prožijte Vánoce v pekle! Studio Visceral Games™ a jeho cenami ověnčený tvůrčí tým úspěšné série Dead Space™ dnes ohlásili vydání dema Dante’s Inferno™. Ponese název Pekelné brány (Gates of Hell) a hráčům se dostane do rukou již v prosinci. Bude obsahovat celý úvodní level originálního zpracování slavné básně Danta Alighieriho Božská komedie v podání Visceral Games.

Na tuhle hru jsem opravdu hodne nateseny, herni videa vypadaji zatim skvele! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super... ale prijde mi to okoukany od GOW jen s jinym pribehem atd.....
No jo, ale GoW zase všechno okoukal od Devil may cry a Prince of persia a dal do toho pár inovací.Prostě mlátička nevím co by se tam dalo udělat jinak aby to na 1. pohled nevypadalo jako všechny mlátičky předtím.+ Téhle hry bude na 100% námět a pokud se povede dobrá atmosféra a boj nebude o zběsilém klikání na X tak to bude jedna z nej her na PSP.:psp:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ojoj tady máme na fóru vtipálky xDD

Dante's Inferno je plánována jako trilogie podle knihy Božská komedie od Danteho Alighieriho http://cs.wikipedia.org/wiki/Bo%C5%BEsk%C3%A1_komedie

(neučí se tohle dneska už na ZŠ ? :lol:)

ne neučí,teda aspoň na tý,co jsem chodil ne..

ale na gymplu se to bere celkem podrobne, takže pojďte se učit na gympl a budete vědět o čem to je... :-D když jsme to rezebírali v prváku tak mě to fakt nebavilo, ale to je jenom můj názor

k tématu:hra se mi celkem líbi(aspoň podle videa) a doufám, že to nebude jenom nějaká bezhlavá mlátička :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hmmm nvm kde jste vzali ze az 24.12. ja si ho dnes stahl a vesele si tam rubu secky na kousky...

teda ta hra vypada velice dobre, me osobne to chytlo vic nez bayonetta (kterou jsem si dneska taky stahl)...

A vlastne me tak napadlo ze kdyz se Dantes inferno odehraval v roce 1191 a pobliz Acre a Jeruzalema tak to by se mohli utkat Dante s Altaïrem :D:D

Byl by to trosku nevyrovnany souboj ale podivana by to byla :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu