Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dante's Inferno


Mikelic

Recommended Posts

Takže po cca. 2 hodinách hraní jsem hru vymazal protože to není nic víc než kopie God of War ..... Jediný + vidim v těch video sekvencích a nepřátelých ( rozmanitý desing ) a velké " mínus " je kamera a ovládání ....

Ale neberu vám názot že to je lepší než GoW .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim.. Mám tu menší problém sem na 43,8% hry - u tý sochy God of Wealth.. když sem na tom obrovi a slezu ze stěny zpátký k tý soše - měl by nastat boj a pak mám posunout ten kvádr.. ale já když slezu tak tam nemám žádný protivníky.. nevíte někdo co s tím..? nebo mi někam hoďte co nejbližší save.. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
pro Sreepeo ...na těch ozubených kolech...musíš skočit do leva (s použitím dvojitého skoku) a pak až na ten poslední zpátky do prava (z toho posledního se dá obskočit to svisle se točící kolo...je to poměrně těžké a je tam jen ten nahatý člověk co čeká na spasení nebo smrt).

Good Luck

Prosím poraďte jak na ten dvojitý skok, já tam prostě nepřeskočím :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hru sem dohrál a bavila mě jediná hra s GOW co jsem dohrál :D .. doporučuju .. nedivte se že je to kopie GOW šak je to pokračování

jak to může být pokračování, co je to za blbost, vždyť je to úplně jiný příběh a obě hry nemají nic společného kromě toho že je to na stejné brdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to může být pokračování, co je to za blbost, vždyť je to úplně jiný příběh a obě hry nemají nic společného kromě toho že je to na stejné brdo.

přesně tak.. jen je to na stejný způsob.. nic víc toto není žadné pokračování... jen jsou to 2podobné hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekal jsem zde že se oběví nějaká krátká hodnocení a doporučení,napíše někdo něco ? :)

Pokud jsi hrál GOW a bavilo tě to a chtěl by sis zahrát úplně podobnou hru tak je šitá přímo pro tebe, ale pokud by jsi nechtěl hrát něco co není na stejné brdo a celá hra je pořád dokola - zabíjení nestvůr tak ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem, jsem v casti hry, jak je tam ta zlata socha z ktery jde paprsek svetla na krabici a kdyz ji posunete z toho svetla tak se za chvili rozpadne, tohle prejdu, jdu dal, zabiju par priser a dostanu se k takovejm dvoum tocicim se kolum, na ktery padaj seshora dva poradny kusy trámů, ukolem je to proskakat a dostat se ke dverim na druhy strane, v tenhle moment se mi ale sekne hra a musim zase loadovat... co s tim je kua?

EDIT: Uz to frci, bylo to nejak spatne nakopirovany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mám německou verzi, začal jsem to dneska hrát. Hra dobrá, akorád se mi neukládá. Normálně je vidět jak se v průběhu hry ukládá, ale po vypnutí a znovu načtení musím hrát od začátku. Nevíte co s tím, díky za každou radu.

hru ukladas pri soche manualne. nepamatam si ze by si pozicie ukladala hra automaticky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od začátku jsem věděl, že je to strašnej obšleh GOW..ale o tom ví každej...včera jsem konečně stáhnul nějakej smysluplnej rip, kterej mi žvejkne moje gigová karta a spustil jsem..(ono taky aby ne, na psp poslední dobou není absolutně co hrát..) abych řek pravdu, kdo zná Dantovu Božskou komedii asi trošku věděl do čeho půjde, ikdyž je to prostě jen vyvražďovačka s videama, který to maj vyplnit..hra mě celkem chytla a chystám se ji dohrát (obravdu jako jednu z mála světlejch vyjímek na psp, krom gtaček a gowka pro mě byla většina her více-méně zklamáním :D ) kdybych měl srovnávat s gow, což se nabízí - hra je to určitě " horší " - občas trošku zmatená kamera, horší grafika a prostě celkově mi to nepřijde tak propracovaný jak gow, navíc oroginalita co se týká technickýho zpracování žádná..jen je kratos převlečenej za křižáka a místo dcery se honí za ženou :) každopádně buďme rádi za takovýhle hry, není v podstatě co kritizovat a v tý záplavě sraček by se určitě neměla ztratit...uvidim jaký budou dojmy po dohrání, zatim jsem na nějakejch 40 procentech..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
daj im najprv cross utok a potom ich normalne pobi.

to ze ti to zacne nacitavat je uplne normalne lebo asi si si nevsimol ze pod tebou sa zvyuje hladina lavy a ked sa jej dotknes tak ides znovu.. musis ich vsetkych rychlo pobit a potom rychlo odtial prec

Ale jak rychle pryč? Vždycky mě dostane ta láva..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

mam zadrhel a bohuzel ani nwm jak to popsat muzu zkusit dat sem video (i kdyz sem to nikdy nedelal)

je to v cast po zabiti otce (asi nejblizsi cast co si pamatuju) no a tohle je misto kde je paka za kterou kdyz zatahnu tak se preleje do kotliku lava a hrot co je pred kotlikem se vysune nahoru ...... a pak vedle hrotu je pohybliva krabice :) muzete mi nekdo rict WTF ? :D co jako mam udelat :)

... ja sem vedel jak na to hral sem pozde vecer jenze rano zapnu psp a uplne sem to zapomel :D a dnes sem nad tim pul hodiny lamal hlavu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od začátku jsem věděl' date=' že je to strašnej obšleh GOW..ale o tom ví každej...včera jsem konečně stáhnul nějakej smysluplnej rip, kterej mi žvejkne moje gigová karta a spustil jsem..(ono taky aby ne, na psp poslední dobou není absolutně co hrát..) abych řek pravdu, kdo zná Dantovu Božskou komedii asi trošku věděl do čeho půjde, ikdyž je to prostě jen vyvražďovačka s videama, který to maj vyplnit..hra mě celkem chytla a chystám se ji dohrát (obravdu jako jednu z mála světlejch vyjímek na psp, krom gtaček a gowka pro mě byla většina her více-méně zklamáním :D ) kdybych měl srovnávat s gow, což se nabízí - hra je to určitě " horší " - občas trošku zmatená kamera, horší grafika a prostě celkově mi to nepřijde tak propracovaný jak gow, navíc oroginalita co se týká technickýho zpracování žádná..jen je kratos převlečenej za křižáka a místo dcery se honí za ženou :) každopádně buďme rádi za takovýhle hry, není v podstatě co kritizovat a v tý záplavě sraček by se určitě neměla ztratit...uvidim jaký budou dojmy po dohrání, zatim jsem na nějakejch 40 procentech..[/quote']

PSP FOR THE WIN =D Mel jsem podobnej nazor na psp same locoroco-sims-patapon poradne RPG(ok MHFU) nebo strilecka na tom neni.GoW jsem dohral na vsechny obtiznosti a dantes uz se mi ani hrat nechtelo kdyz sem vedel ze je to to skoro same :P Grafika a ovladani mi prislo hodne totozne :DChtel bych neco jako Devil may Cry 4 sice je to podobny jak GoW taky ale aspon je to trochu o necem jinym.I kdyz GoW a DI trochu zavani ...

Btw: skoda ze neni na psp treba fable nebo Red dead redemption :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam zadrhel a bohuzel ani nwm jak to popsat muzu zkusit dat sem video (i kdyz sem to nikdy nedelal)

je to v cast po zabiti otce (asi nejblizsi cast co si pamatuju) no a tohle je misto kde je paka za kterou kdyz zatahnu tak se preleje do kotliku lava a hrot co je pred kotlikem se vysune nahoru ...... a pak vedle hrotu je pohybliva krabice :) muzete mi nekdo rict WTF ? :D co jako mam udelat :)

... ja sem vedel jak na to hral sem pozde vecer jenze rano zapnu psp a uplne sem to zapomel :D a dnes sem nad tim pul hodiny lamal hlavu :)

jjunior tady mas navod youtube http://www.youtube.com/watch?v=ha9cEB5P_qw&feature=related je tam vsecko jen najit spravnou cast. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dantes Inferno VS. GoW

Po pravde vsichni chvalite GoW, vim ze inffernou skoro pre kopirovana hra jen jiny dej ale me se libi vic inferno prijdemi ze to ma lepsi grafiku teda nejaky mistech ty hry jsem byl nasranej :D ovladni je skoro stejne

GoW kdyz jsem zacel hrat me popar checkpoint prestalo bavit ale infernou jsem jen takove chvilky zase taam necio bylo novi inferno je lepsí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dantes Inferno dobrá grafika moc lehký až moc lehký ale zabaví já ho měl za jeden den a to jsem měl nahráno 7 h

GoW na PSP mi z GoW bavil nejmíň krátký lehký trapný kouzla ...

GoW 2 na PS2 mi bavil měl slušnnou grafiku a délka zhruba jako dante.

GoW 1 na PS2 mě bavil z tutěch her nejvíc 1. krásný kouzla dost upgradů celkem těžký i přes to že jsem to dal i na very hard (god) slušná grafika krásný killy (fast) jediný co mi vadilo byla délka proto jsem to dohrál asi sedmnáct krát record je na normal (spartan) 3:52 a ty mini soutěže jsou tu druhý nejtěžší až po dvojce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu