Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

wifi potřebuji radu


Lord sattan

Otázka

pls nějak mi to nejde...mám doma normalni krabičku na wifi a přes ni propojeny 2 PC a normalne to facha, ale když na to chci připojit PSP tak to piše error has occurred a ještě cosi. přitom mám vše nastaveny jak má byt,protože ve škole se normalně připojit dokažu, ale doma vubec nevite někdo čím by to mohlo byt???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
tak napiš jakej máš problém

prostě když zadavam new connection udělám vše jak je na tom navodu tady, protože tam mám taky ten WEP key tak udělám uplně vše stejně, pak dám test connection a ani to nenapiše to obtaining ale napiše to "a connection error has occurred.A connection to the access point could not be established atd..." a nevim čim to je...to wifi nam se daval znamej kterej dělá do PC a tak a taky si nevěděl rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Porozmyslaj aky je to router, alebo odkial beries sygnal?. Aka je to rada B alebo G. Usudzujem ze si si to kupil teras nedavno a tak si stavyl na rychlost. A tak si si kupil G radu to jest 54Mb/s a B sa uz velmy nepredava ten ponuka 11Mb/s a vsetky PSP pracuju a prijmaju B. Ak mas zapnuty router v G mode tak to tvoje PSP ani neuvydi a bude pysat ERROR. A preto je potrebne nastavit v routri WIFI vyslielanie B+G. Nepotrebujes nastavit ani kluce. Tvoje udaje sa daju zabespecit aj inym sposobom napriklad MAC adresou. Kluce brzdia internet. V routri zadaj PSP mac adresu a daj povolenie. A to je vsetko. Ale pozor ak mas aj ine pripojenie na ten router napriklad PC a si spojeny ces WIFI . Aj tuto adresu musis zadat lebo si vypnes PC a nebudes mat pristup na router. Ak sa to stane tak restartuj router a znova si to nastav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu