Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Skate 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jako hardcore mod je nádhera pro mě, fakt jsem rád, že to tam dali. Když člověk dá nogr heelflip ven, najednou z toho grindu člověk nevyskočí metr před sebe. A když vidim Port Carverton, tak si řikám... To takovýhle město po stylu spíš Ameriky než Evropy nešlo hned napoprvé(napodruhé):D?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem lehce zklamanej... EA Skate 3 má hodně plusů co se týče hratelnosti, možnostem oproti 1,2.. Ale co mě štve, tak jsou moc přehnaně vysoký schody,raily a podobně.. + hrozně moc nesmyslné spoty a málo městských street spotů (V tomhle určitě vede Skate 2..) Skateparky taky nic moc, ale zase to trochu zachraňuje přidávání překážek a podobně.

Na to jak jsem se na tu hru těšil z dema, tak jsem nenašel jinačí spot, který by mě bavil víc než Univerzita :/

Co se týče obtížnosti contestů jak vert tak street, tak mi to připadá hrozně jednoduché vyhrát(hraju na HC..) Ale zase některé úkoly dají zabrat(Konkrétně ty 5ti minutové trick listy)

Oblečení,vzhled postavy má u mě - .. moc tam toho na váběr není(například u vlasů..)

A pořád mi vrtá hlavou, proč ani do třetího dílu nedali Split screen :(

Dal bych tomuhle dílu tak 7/10 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dnes jsem drtil cca 40 min DEMO a docela mě dostalo to ovládání, připadá mi že už je to opravdova simulace a ne nějaká pos.rana arcade. Mám těd dilema jesli jít do tohodle titulu nebo si koupit novej Red Dead Redemption. Co vy na to má to cenu, abe se náhodou za týden nedostavil stereotip!(Vyměňovat gamesy mě už nějak moc neba)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BaZoX: Obě hry jsou skvělý. Osobně jsem projel Skate 3 a RDR mám na cestě. U Skatu žádnej stereotyp nebyl a to jsem hrál jen singl. Nepočítám možnosti multiplayeru, kde se s svour firmou a skejtaky se mužeš umístit ve světovém žebříčku. Dále pak doporučuji si hru zahrát na HardCore mode, protože to je sado. Lepší skate hru zatím nikdo neudělal. Red Dead Redemption je jiný kafe, takže doporučuji si vybrat jednu a druhou si pak později dokoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravím všechny hráče Skate 3!

Chtěl bych založit českou Ea Skate crew. V plánu bylo točení videí (se střihem videa mám zkušenosti) různé soutěže, prostě "SKEJT KOMUNITA". ;)

Je to jedno jestli válíš na PS3 nebo Xbox360, stačí hrát EA Skate 3 a mít chuť něco nového vytvořit.

Pokuď máš zájem napiš mi na e-mail h.kozubik@seznam.cz ;)

Zatím! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

nad SKATE 3, ale nerad bych vyhodil prachy za hru co by mě třeba nebavila. Já hrál právě jen Tonyho v podstatě od dvojky po American Wasteland, nebo jak se to jmenuje a přišlo mi, že se sice zlepšovala grafika, ale klesala zábavnost. Ale o Skate jsem slyšel, že to je fakt dobry hlavně online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravim ještě jednou, měl bych na vás prosbu.. není tady náhodou někdo kdo skate.Share pack nevyužije a věnoval by mi kód ? :D kvůli komplikaci s dopravou od prodávajícího mi kód vypršel

edit : dostal jsem se do live chatu EA a říkali mi, že mi můžou pomoct ale zrovna v systému nemají kódy tak prý musím počkat.. no sám jsem zvědavý jak to dopadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám lama dotaz. . .snad mi někdo odpoví :)

když chci z railu dopadnout do manualu, tak to udělám jak? Nebo ollie na zídku a tu přejet manualem. Zkoušel jsem to najít v trick guide, ale nic jsem nenašel. Když po dopadu podržím na půl cesty pravej analog, tak mi dopadne normálně, ne do manuálu. Dělám něco špatně, nebo se to dělá úplně jinak? Jít by to asi mělo, je tam jeden challenge a na "killed it" to mám právě vyskočit a přejet manualem.

Dík za radu

edit: tak po hledání jsem našel na zahr. foru, že se to provádí skutečně jen pravou páčkou. Jen to chce cit a páčku pohnout jen o trochu a těsně před dopadem. Je to skutečně tak? Jak přijdu domu, tak to vyzkouším. Asi to chce cvik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám lama dotaz. . .snad mi někdo odpoví :)

když chci z railu dopadnout do manualu, tak to udělám jak? Nebo ollie na zídku a tu přejet manualem. Zkoušel jsem to najít v trick guide, ale nic jsem nenašel. Když po dopadu podržím na půl cesty pravej analog, tak mi dopadne normálně, ne do manuálu. Dělám něco špatně, nebo se to dělá úplně jinak? Jít by to asi mělo, je tam jeden challenge a na "killed it" to mám právě vyskočit a přejet manualem.

Dík za radu

Normálně vyskočíš a pravou páčku necháš zhruba v půli cesty dozadu a normálně jedeš manual stejně jako na zemi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu