Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mario & Luigi Inside Bowser Story


k4relB

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Kamenny bloky, ktere se nachazeji jakoby v pravo od mista, kde jsi likvidoval skaly (a pote ohnem stromy) - a u kterych jsem bohuzel otazniky nevidel (za to jsem si vsiml, ze za nima je "dira do skaly" - jakysi vchod) - nepreskocis, neznicis pesti ani ohnem... Zkousel jsem to a nic, mozna to pujde pozdeji s nekym jinym... :D

(doufam, ze jsou to ty samy bloky - otravoval u toho nejaky clovicek na kosteti - a pote se bowser dostal do hradu, kde vsechny spolkl a zmensil)

-----

MAZEC HRA!!! :D MAZEC BOJE!!! MAZEC PRIBEH!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vratit by ses k tomu fakt mohl :D Vypada to, ze ta dotycna plaz je "zoubkova" a na ty kameny se fakt neda dostat - urcite ti slo o ty otaznickovy zlaty bedinky ve vzduchu nad nima (tech tam je vic nez jen ty dve - a na zadne to nejde - ne s BOWSEREM...

Zkusim ale jeste jednu vec... Kousek dal na plazi jsem nasel nejakyho pomatenyho francouze-kostku a ten mi dal VACUUM, ktery vcucava vsechno mozny (nepratele v boji) - mozna, ze by to mohlo jit i mimo boj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri ceste na Bowseruv hrad se Bowser nauci jeden zajimavy pohyb - "punch in walk" - tj. zatimcojdudampesti :D diky tomuhle se nauci rozbijet i kameny, ktery predtim nerozbil a NAVIC, dokaze timhle i "preletet" drobne vyvysene vzdalenosti...

LIDI, TAHLE ZELVA OPRAVDU LITA :D :D

Takze k4relB -> je mozny ze diky tomuto se na nektere platformy dostanes i s Bowserem... (az se budu vracet na zoubkovou plaz, tak to ozkousim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pampkin: jak jsi upravil tu ROMku ? Mám ji taky z romulation.net teď jde o to, jakej jsi použil fix, díky za odpověď!

na DSTT neni treba zadny patch, staci si nahrat posledni neoficialni FW z techto stranek, jak psal k4relB. Jde o ten s popisem DSTT_1.17a12_english.zip a potvrzuju ze to funguje ok.

http://gamewiki.jp/uploader/dsma/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval bych poradit od "zkusenejsich"...

Jsem v miste, kdy zachranuju princeznu Peach s Mariem v Bowserovi. Je v takovych "bublinach" - vcera jsem s tou priserou z kouli bojoval pres hodinu a zaboha nemuzu prijit na to, jak ji mam udolat - porad se chrani nejakym stitek v miste, kde utocim...

Zelvi utok a palice jsou mi k nicemu, skakani temer taky, jedine co funguje (a to stejne jen chvilema) jsou ohnive koule...

Navic porad meni barvu a to me jeste vic mate...

diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu