Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 3 PCSX2 problém zmrzá mi obraz při závodu


brians

Recommended Posts

Mám problém:

Gran Turismo 3 spustim přes emulator pcsx2 všechno jde ok celý začátek celé intro vidím v pohodě, pak dám v menu arcade mode a vybírám si závod ještě je všechno v pořád, a pak to přijde vyberu si závod a automobil a načítá se hra (LOADING)

Pak, když se chci rozjet na startu, tak se mi hra hustě zasekne- obraz a dál už to nejde vůbec hrát je jenom slyšet hudba nic víc prosím poraďte mi za užitečné rady bude samozřemostí THX!!! :((

Jinné hry mi jedou v pohodě třeba tady:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT3 bohužel v tomhle emulátoru nespustíš

Jak to?

Vždyť by mělo být kontabilní s emulatorem podle toho jejich seznamu je hratelné a ozačeno zelenou barvou (in-game).

A navíc je těch videí na youtube desítky co dokazali spustit GT3 pod emulatorem PCSX2 a mam taky na to dostatečně silný pc.

Takže moc nechápu tedy pokud je to pravda, že GT3 není kontabilní podle jejich seznamu a ještě k tomu ty videa na youtube, tak jestli to všechno není náhodou fake?

Co si o tom myslíte? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hra sice funguje, ale zatím jsem zjistil, že hru lze hrát jenom na jedné trati (Mid-field) možná i na dalších to zatím netuším, tam se mi obraz vůbec nezasek, jak je to popsáno výšše a jede to naprosto o.k brzo ukáži video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde je to tvoje GT3 prosimtě ? Modrá (ingame) je hra, která má spoustu bugů... jediný normálně hratelný hry jsou označeny zeleně (playable)

gt_pcsx2.PNG

Jej, tak to mi uniklo měl jsem za to, že i hry označené v modré jsou hratelné.

Ale ty ozačené modře jsou na tom lépe než v oranžové a modré.:cheesygrin:

PS: Teken: když už máš ten seznam před sebou, tak jak je na tom Wolfenstein?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu