Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Obraz na obyčejné TV 4:3


Jajar

Otázka

Tak jsem se neubránil a pořídil k PSP také Xbox 360 (nemám náladu stále dávat peníze do PC) :) . Co mě ale zajímá - hrajete někdo na obyčejné TV 4:3 přes obyčejný video vstup? (jediný žlutý cinch). Totiž já když si na Xbox nastavím "Display" na volbu "TV", obraz "Normal", Pal settings na "Pal 50", tak hry mám jakoby ve widescreen (16:9 - nahoře a dole pruhy) a obraz je pochopitelně "placatý" . Obelstil jsem to tak, že jsem tedy nastavil obraz na "Widescreen" a TV přepnul to tohoto módu (TV je sice staršího data, ale tohle zvládá :D ). Potom je to sice taky 16:9, ale obraz už není rozpláclý, takže je to v pohodě, ale přece jen bych rád hrál v obyč. 4:3 přes celou obrazovku. Má někdo podobnou zkušenost?

PS: zkoušel jsem dát i PAL 60, ale moje TV na to není stavěná a obraz se sice roztáhne, ale strašně to bliká a bolí z toho oči, takže to je pro mě nepoužitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu