Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driver '76


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem to dneska dohrál komplet i tech 50 úkolů, mám všechyn káry (a neni jich málo) a už si jen jezdím po městě s fízlama a zbírám hvězdičky (mám jich asi 40) bohužel když dáte taky a ride nejde nikde doplnict zdraví takže vás policajti vždycky po nějké době rozstřílej - to je škoda. Ty hvězdičky jsou ukrytý různě po městě a někdy jsou při nich opravdu efektní skoky (dá se to zrychlit i spomalit), už mě taky sejmula nadzemka (slušná pecka). Za ty hvězdičky (tokken:)) dostáváte ty kartičky. Přesně nechápu jejich využití. Pravděpodobně jenom v multiplayeru. Zdá se že každá kartička má nějakou hodnotu a sázíte je a čí hodnota převažuje kartičku dostane (nevím nevzalo mě to) Multiplayer je jedno velké sklamání. Nejde bohužel přetaktovat na 333mhz v Mp což nevím když mám 3,03 OEC a hra se nepřijemně škube, závodit můžete na okruhu, je tam i street race s checkpointama, destruction derby. Bohužel chybí jídza po městě která by hru udělala zajímavou jako je zábavný multiplayer v GTA. Takže moje konečné hodnocení se zastavilo na 81%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Ahojte,

Začal som hrať Driver '76, a mám problém zobrat niektoré hviezdy - sú príliš vysoko. Chodím pod nimi autom i pešo,ale hviezdu nezoberiem.

Pritom viem,že sú borci čo zobrali všetkých 125,takže o chybu v hre asi nejde. To si na ne mám niekde zohnať helikoptéru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
Cuss hale mám dotaz už jsem dohral hru driver 76 aspon 2x a uz me to nebavi tak chci aspon cheaty na tu hru abych mohl aspon neco delat diky kdo odpovi

Než příště začneš psát, koukni se na datum posledního příspěvku, kdyby si to udělal, tak zjistíš, že píšeš do starýho topiku... Jinak zkus Cwcheat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu