Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

AK 4.18 vs AKAIO 1.5


penthaler

Recommended Posts

Uz delsi dobu se tu na foru "dohaduji" s nekterymi uzivateli, ktery z nasledujicich FW pro Acekard je lepsi...

neoficialni AKAIO nebo oficialni AK ?

(muzete samozrejme sami hlasovat v ankete)

Nedalo mi to a na doporuceni uzivatele k4relB jsem se pustil do testovani a porovnavani jednotlivych FW... a ceho jsem se dockal?

Jak uz jsem drive nekde psal AKAIO je predelane AK, tudiz vzhledove se temer nelisi (podpora oficialnich temat zarucuje jednoznacne stejny vzhled)

Rozdil najdete pokud se mrknete na START menu, kde u AKAIO pribyli tri funkce --- cheat - uz nelze mackat X na hre v menu - slouzi totiz pro AKRPG vyber pameti), podpora SLOT2 karet, WIFI update...

Systemove nastaveni je dalsi velkou zmenou, vsechno nastaveni je totiz pod jednou funkci a v zalozkach a i zde je hodne novinek jako napr. scrolovani cheatu, kopirovani/mazani sav souboru spolu se hrou.

Nesmim ale zapomenout lepe propracovane CHEATy a taky rozdilne pismo...

Zde se zastavim nad velkym diferentem obou FW. Krome hrani her (coz zvladaji oba) je na tom AKAIO pomerne spatne, jelikoz NDS a HB hry/aplikace je jedine co sam o sobe dovede.

Oproti oficialnimu AK FW mu chybi vestaveny prehravac hudby a vestaveny textovy prohlizec, coz pro nekoho muze byt velmi zasadni problem, ne vzdy totiz HB aplikace funguji.

Pri nacitani her, nacitani systemu a pri prochazeni slozkami (i s velkym poctem her) je na tom AKAIO "much much better" - jinymi slovy, tam kde AK ceka, tam AKAIO doslova LITA... Je opravdu rychlejsi, sviznejsi

To jsou me postrehy z pulhodinoveho hrani a zkouseni... A dojem?

Drive jsem AKAIO zavrhoval, ted muj nazor menim na 50/50, jelikoz kazdy ze systemu ma neco, co ten druhy nema...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem si kliknul ;)

Btw ted jsem chvili googloval a opravdu to vypada, ze jses jedinej clovek na svete, kterymu to neni jasny..

From the AKAIO Wiki:

"Why should I use AKAIO vs. Official firmware?

Right now the two firmwares can not be compared. AKAIO is leaps and bounds ahead of the firmware it was once based on. It features better compatibility, more options, more behind the scenes optimizations, better 3in1 support, anti-piracy patching, WI-FI updates, multiple patching methods, faster directory scrolling, more soft-reset fixes, a rewritten cheat engine, an active development team, and much more."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasny mi to je, vsechno nejak musi zacit a postupem casu se to vylepsuje... Ale je spousta veci, ktere jsou zbytecne...

napr.

WIFI update je vestavena alternativa OS UP pro ofiko AK. Misto kopirovani pres PC a ctecku, to jde pres net... zbytecnost

Co ale u AKAIO obdivuju, je rychlost, a team vyvojaru (uz jen co vsechno patchnuli za hry v os)

BTW. ted trosku OT - kterou verzi MOONSHELLU pouzivas s AKAIO... 1.6 haze error...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho co jsem cetl na netu jsou ve verzi 1.5 posledni aktualni. A ty zvlast na netu loaders jsou pouze pro ty, co 1.5 nemaji... alespon tak jsem to pochopil...

zatim to tedy jede, uvidim jak dlouho...

Edit: cestina se uz pripravuje

edit2: krome hrani her, video games hero a kopirovani novych veci je akaio opet v rici. Zadne loaders, pouze nakopirovan system z archivu.

Nds hry fungovali do doby, nez sem kartu vytahl a nahral na ni nove hry (sims agents) a doplnil o maria na test... Jsem zmaten a prozatim se vracim k ofiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu