Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Presne, to taky shledavam zabavnejsi nez napriklad strelbu.......

2Deep: Me tohle nuti myslet si ze jo...

"Nikomu neberu, že ho hra baví, ale mě se ani jeden díl nelíbí."

"....nejpřehypovanější série historie s nudným gameplayem a béčkovým příběhem."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rocko xzone je vzdycky nejdrazsi, objednej na GL nebo alze

Desmonde ty si strasny stroural, nejsi liny najit nekolik stranek stary prispevek :) Pisu tam ze se mi nelibi ne nebavi, byt sem to napsal nestastne a vyznelo to jinak. Ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rocko xzone je vzdycky nejdrazsi, objednej na GL nebo alze

Desmonde ty si strasny stroural, nejsi liny najit nekolik stranek stary prispevek :) Pisu tam ze se mi nelibi ne nebavi, byt sem to napsal nestastne a vyznelo to jinak. Ok.

Pozor, jsem takovy stoural, ze jsem to doknce vystoural na eurogameru......njn tak to dopada, kdyz se clovek nudi na prednasce z ekonomie :D

Jinak xzone je celkem fajn (neni nejlevnejsi), ja tam nakupuji velmi rad a skoro porad, ale zrovna tu sberatelku (nebo ultimatku ci jak se to jmenuje) tam maj fakt strasne predrazenou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, jsem takovy stoural, ze jsem to doknce vystoural na eurogameru......njn tak to dopada, kdyz se clovek nudi na prednasce z ekonomie :D

Jinak xzone je celkem fajn (neni nejlevnejsi), ja tam nakupuji velmi rad a skoro porad, ale zrovna tu sberatelku (nebo ultimatku ci jak se to jmenuje) tam maj fakt strasne predrazenou....

taky potom ta naše ekonomika takhle vypadá, když se ekonomové ve škole nic nenaučí:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam pořád objednávku na gameleaderu a sem strašně línej jí zrušit. Proč tam nemůžou dát tlačítko zrušit objednávku, místo toho musim otrocky kopírovat nějaký číslo a psát email. Ty vykořisťovatelé se takhle snaží vydělat na línejch lidech jako já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam pořád objednávku na gameleaderu a sem strašně línej jí zrušit. Proč tam nemůžou dát tlačítko zrušit objednávku, místo toho musim otrocky kopírovat nějaký číslo a psát email. Ty vykořisťovatelé se takhle snaží vydělat na línejch lidech jako já
Ha,.. Há haha...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct jestli byla či nebyla exkluzivní :D každopádně v emailu co mi poslali když sem si to objednal je cena těch 999,- a jestli by se mi to mělo zdražit tak doufám že mě aspoň kontaktují. I tak díky

jestli máš potvrzenou objednávku, tak ti hru NESMÍ prodat dráž, to už je potom na ČOI, protože zákon hovoří jasně. Vím to, protože v práci řeším administraci eshopu. dokonce když budeš mít v eshopu chybu a zboží bude stát korunu, někdo to objedná a odešle objednávku, tak mu to za tu korunu musíš poslat! takže se neplaš, hru máš za litr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to prochází, tak jen díky tomu, že to zákazníci akceptují. Prostě firmy to zkouší. Jinak jak se píše výše, máš nárok na cenu, za kterou jsi hru objednal a to i v případě, že ji na webu uvedli chybně nízkou. Věřím tomu, že u nějakých malých obchůdků toto může být problém "uhádat". Když se ale ozveš u větších obchodů, zboží za sjednanou cenu dostaneš.

tak to je zajimave ze alze todle porad prochazi to same czc ??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak neposlouchalte jste nekdo nahodou podcast eurogameru? Rikaj tam zajimavou vec, totiz ze zatimco single je uzasne krasny, tak coop, je prej strasne "hnusnej"....

Jinak na IGN (kde se ocividne tesi na U3) jsem ted nasel video, ktere v peti minutach rekapituluje dej predchozich dvou dilu, takze pro ty, kteri si to chteji pred U3 osvezit, rozhodne ne pro ty, kteri predchozi hry jeste nehrali, je to vysoce spoileroidni video ;)

http://www.ign.com/videos/2011/07/28/uncharted-in-five-minutes?objectid=94314&show=HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz padlo embargo bude se zachvliku hemzit net recenzemi, cekujte metacritic.....

Jinak IGN take za 10 a to ve vsech slozkach, coz jsem snad nikdy nevidel......

Prvni ceska recenze http://games.tiscali.cz/recenze/uncharted-3-drake-s-deception-recenze-57384

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu