Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Samozřejmě je normální nekrást, a ani nikde prodávající nepíše, že je hra kradená. Tudíž mě jako spořádaného občana ani nenapadne, že by mohla být hra kradená...

Jsem spořádáný občan a nenapadlo mě že by mohla být jiná než kradená

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praveze jako sberatel, vidim skvelou prilezitost tu hru dat do kupy - poridit ji krabicku, obal a manual a dat ji do sbirky.. Kdyz si kupuji hry z bazaru, taky nemam zaruku, ze ji predtim nekdo neukradl.. a jak zde bylo receno - je mi to fuk. Pro me je to proste skvela prilezitost

Je teda jako sberatel pozaduji original v co nejlepsim a hlavne 100% stavu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád jste mi ale neodpověděli, kde se tyhle podezřele levné hry bez obalu berou, když jste přesvědčeni o tom že nejsou ukradnuté.

Zastavárny jsou také plné levných autorádií a samozřejmě by sejviho ani na chvíli nenapadlo, že to můžou být čórky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád jste mi ale neodpověděli, kde se tyhle podezřele levné hry bez obalu berou, když jste přesvědčeni o tom že nejsou ukradnuté.

Zastavárny jsou také plné levných autorádií a samozřejmě by sejviho ani na chvíli nenapadlo, že to můžou být čórky.

Ale já nemám čas ani náladu zjišťovat původ chleba, který si kupuji z krámu, který se má postarat o to, aby jim vše právně klapalo.. kdyby mi na tom nezáleželo, tak ji ukradnu sám. A vy jste neodpověděl kolik z desatera dodržujete :P Tuším, že nepokradeš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pres tohodle typka.. http://aukro.cz/ps3-prodam-original-krabicky-a-obaly-na-hry-ps3-i2006492870.html osobka 2x overena.. koupil sem killzone 2 s natrzenym obalem za 70kc a on mi sehnal novy.. je mu asi 45, slusne vypadajici a rikal, ze likviduji stary obchod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych neřek ani popel, kdyby na tom aukru prodával JEDNU hru bez obalu. OK, obal ztratil, stane se...

Ale když tam prodává x placek (když sem koukal prvně, byly tam 3, teď je tam jedna, takže bůhví kolik jich tam měl) a je to ještě ke všemu nováček uživatel se třemi komentáři, tak chytrýmu napověz a hloupýho kopni ...

Můžeš si to tady okecávat jak chceš, ale nenazývej se sběratelem, když kradeš hry a ještě se s tím vytahuješ ...

No likvidovat obchod to je dost široké spektrum činností :D

Toto jsou také schopní likvidátoři: post-58602-14687158762494_thumb.jpg :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych neřek ani popel, kdyby na tom aukru prodával JEDNU hru bez obalu. OK, obal ztratil, stane se...

Ale když tam prodává x placek (když sem koukal prvně, byly tam 3, teď je tam jedna, takže bůhví kolik jich tam měl) a je to ještě ke všemu nováček uživatel se třemi komentáři, tak chytrýmu napověz a hloupýho kopni ...

Můžeš si to tady okecávat jak chceš, ale nenazývej se sběratelem, když kradeš hry a ještě se s tím vytahuješ ...

jsi hlupák.. víc k tomu nemám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zastavárny jsou také plné levných autorádií a samozřejmě by sejviho ani na chvíli nenapadlo, že to můžou být čórky.

Ja nevim PROC ti porad Vadi, ze NEKDO prodava TREBA kradene veci? Dobre mas svuj nazor, myslis si, je to kradene - tedy nabidka me nezajima a HOTOVO. A ne tu porad resit TO je KRADENE...

Ja to beru tak, SUPER usetrim nejakou kacku, PUVOD ME NEZAJIMA, hlavne kdyz to bude ve 100% stavu! A jeste k tomu to kupuji na AUKRU - tedy tam kde je vse POJISTENE a NEMUZE se stat, ze by mi to po nakupu KDOKOLIV ZABAVIL, respektive o PENIZE by jsem neprisel.

Asi pred rokem mi na ulici PRODAL FETAK NOVY holici strojek za 500Kc (cena v obchode 4.999Kc), snad jenom ty (JackDaniels_Cz) nebo uplny ♥♥♥♥♥ by ho za ty penize NEVZAL.

CHTELO BY TO TU PROMAZAT OD SPAMU!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz te tak nebere moralni hledisko veci (tam asi zalezi jaky je to pripad, to s kupovanim hry mi neprijde prehnane, to ze strojkem uz jo), tak bys to nemel delat uz kvuli sobe, protoze ti to pak muzou policajti v phode zabavit a neuvidis ani kounu, kamaradovi takhle ukradli mobil a capek co ho pak koupil z toho mel peknej problem, nakonec mu zustal, protoze byl kamos linej to s policajtama pohrotit, ale klidne by mu ho mohli zabavit a bylo by jim uplne jedno ze to nekde koupil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu